кога включвате бойлера си вкъщи?

  • 16 330
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 677
Непрекъснато е включен. Не сме на ТЕЦ и това е единственият ни източник на топла вода.

# 106
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Изключваме го САМО като отиваме на почивка или илизаме от София за повече от 2 дни.

# 107
  • Мнения: 472
Откакто видях взривен цял етаж от блок, в следствие на гръмнал бойлер(пет годишен при това) станах много предпазлива.Вече избягвам да го пускам вечер.

# 108
  • Мнения: 728
Не го изключваме, но наскоро една приятелка ме стресна, като ми каза, че трябвало да го изключваме, докато се къпем, защото можело да гръмне или да стен късо съединение и да пострадаме Shocked Shocked
Има ли нещо вярно? Трябва ли да се изключва, докато се ползва водата от него? Смътно си спомням, че пишеше нещо такова и в упътването, но може и да греша...

Аз винаги се къпя на изключен бойлер. Незнам дали може да гръмне, ако е включен, но и не искам от опит да научавам  Stop
И аз съм виждала последиците от гръмнал бойлер - ужасно е!

# 109
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
преди много години и нашият бойлер беше непрекъснато включен, но след един 1 април когато гръмна бойлера на съседите, на никой не му минава мисълта за пуснат нон-стоп ...
Голям майтап падна после, защото родителите ни бяха на село и ние в същия ден като отидохме там въобще не ни повярваха .....

# 110
Когато ми трябва тогава го включвам.
Иначе преди това постоянно беше включен,за това и сметката беше голяма newsm78

# 111
  • Мнения: 237
Непрекъснато е включен , изключваме го само ако сме на почивка.

# 112
  • София
  • Мнения: 11 703
И при нас е вингаи включен бойлера.Рядко се случва да го изключим.

# 113
  • Мнения: 731
Не го изключвам

# 114
  • Мнения: 1 233
Откакто видях взривен цял етаж от блок, в следствие на гръмнал бойлер(пет годишен при това) станах много предпазлива.Вече избягвам да го пускам вечер.
Нещо подобно видях и аз. От тогава го включвам само само съм си вкъщи, будна, и го изключвам като се стопли водата. Когато се къпем винаги е изключен.

Общи условия

Активация на акаунт