кога включвате бойлера си вкъщи?

  • 16 320
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 591
еми това е чуденката ми! вие сте на ход  Blush

ние преди го включвахме само на нощна, но сега сме го оставили денонощно - при родителите ми от години е така и не плащат повече ток, дори баща ми твърди, че този вариант е по-икономичен  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 6 921
Нон стоп е включен,изключваме го само ако спрат водата  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 780
Включен е постоянно . Като се изключи и изстине водата , трябва отново да загрява и така се хаби повече ток , отколкото като е включен  и си загрява само до определената температура и си изключва сам .

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз знам,че когато работи денонощно не изразходва повече ток.Обаче с мъжа ми си падаме малко параноици и ни е страх да не стане нещо  Confused и затова всяка вечер и при нужда.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Когато съм във Варна  -  Не го изключвам, а в София сме на ТЕЦ  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 728
И аз знам,че когато работи денонощно не изразходва повече ток.Обаче с мъжа ми си падаме малко параноици и ни е страх да не стане нещо  Confused и затова всяка вечер и при нужда.

И ние сме същите.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Вечер и през деня ако се наложи, страх ме е да го оставя без надзор.
Преди 2 месеца във Враца един бойлер така гръмна, че нямаше стени, та съвсем вече ме е  страх.
Като гледам сметките не ни се отразява много, а сравнение със сметките за топла вода от ТЕЦ направо си е икономично Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 951
Не го спираме. В началото се опитавахме да го пускаме само нощем, но след като останахме няколко пъти без топла вода се отказахме  Grinning

# 8
  • София/Перник
  • Мнения: 981
Нон-стоп е включен бойлера ни, така реализира определено икономия, пък и топла вода има почти непрекъснато. Peace
Друг е въпроса, дали ми стига топлата вода при къпане  Mr. Green, но се свиква.

# 9
  • Мнения: 2 591
ох и мен много ме е страх с тези бойлери  Confused, ама  Blush... уж анодна защита има и не знам си там какви глупости още  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 430
Денонощно е включен Peace

# 11
  • Мнения: 223
когато се наложи..загрява много бързо,но през почивните дни е нон стоп

# 12
  • Мнения: 271
Не го изключваме.

# 13
  • Мнения: 1 299
Вклювам само през ноща, а в неделя и през деня. Правя го общо взето от екологична гледна точка, а и през деня не съм у дома, че да ми трябва топла вода. Къпя се вече и сутрин така че за тогава топла вода си имам. За миене не нещо имам малко бойлерче в кухнята на мивката, много е удобно Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Не го изключваме.

Общи условия

Активация на акаунт