Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 юни 2007, 16:12 ч.

настинка и кърмене

• 263
  • 3
  •   1
Отговори
Мили майки, има ли сред Вас някоя, която е кърмела настинала. Как се процедира?? А има ли някоя, която е заразила бебето си, докато е била болна и е кърмела ?

# 1
Мило майче, продължавай да кърмиш малкото човече, макар и настинала! С кърмата му предаваш ценни антитела! Вероятността да се зарази, мисля че е не е голяма, особено ако слагаш маска докато си в контакт с него.

На мен ми се случи 2 пъти - силна хрема, температура и т.н. Кърмих, кърмих и пак кърмих и малкия си остана здравичък!

Бързо оздравяване!   bouquet

# 2
Благодаря, че ми даде кураж, Pearly

# 3
Не спирай да кърмиш!
Аз изкарах 2 тежки грипа и един вирус със повръщане и разстройство (цялата рода се разболяваше всеки път, всички освен аз и бебето пиеха антибиотици), и един мастит, без да спирам да кърмя. Малкия май се заразяваше ама всеки път (казвам май се заразяваше, защото мисля, че по-скоро той пръв се заразяваше и ние прихващахме от него) изкарваше много, много леко болестта, според мен кърменето го спасяваше.
Дано детенцето ти остане здраво! Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт