Да отслабнем рязко със сланина в ръка!

  • 28 163
  • 613
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 4 770
Ама ти ако влизаш един път в месеца ,няма да стане newsm78
Къде се губиш  bouquet
   Кое няма да стане?   Rolling Eyes
 
  Охооо, браво, повечето стари лица се напоявихте пак!   Hug 
  Съжалявам, че не влизам по често, дружина, ама няма как...  ooooh!  Не се сърдете!  Heart Eyes  bouquet
 

# 602
  • Мнения: 213
ЗДРАВЕЙТЕ Hug
 Къде сте всички  newsm78пак се загубихте някъде Cryзащо така Cry
ПЕТЯ какво става със теб къде се губиш мила притеснявам се и ми е мъчно за теб Sadи другите от компанията   bouquet

# 603
  • Мнения: 4 678
ТУК Party СМЕ

# 604
  • Мнения: 213
тука сте ама нещо май не пишете във темата със сланинката и за това Поци си мисля че ви няма   bouquet

# 605
  • Мнения: 2 331
тъкмо се канех пак да питам къде сте!пък то, май аз съм зачезнала.
Поци, намерих си едно режимче за хапване във форума, като това, което ти пропагандираш навсякъде!Само дето плодовете там за известно време се намалят.Само лимонче може!Мамите там са яки!Ядем, та пушек се вдига, а и килата изчезват!Ама , като гледам как не пишеш, ти май нямаш много време, а?
а другите,как сте?

# 606
  • Мнения: 4 678
Тук съм ,но само чета,съвети не давам от скоро време Mr. Green
Честит аватар  bouquet

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 17:56 от Поци

# 607
  • Мнения: 2 331
абе, гледам аз, че не даваш съвети, ама всеки си знае!Ти насила няма да научиш никого!
'Що не почетеш малко тая тема, дето сега се подвизавам? ще се кефиш яко, според мен!само дето повечето не спортуват, ама някои и това правят и имат много резултати.
Благодаря за аватара!Исках линийка с кг., че да си следя нещата.и трябваше да сменям подпис и аватар.  bouquet

# 608
  • Мнения: 4 678
Коя е темата newsm78

# 609
# 610
  • Мнения: 4 678
къде сте бряяяя Whistling

# 611
  • Мнения: 4 770
   

       Лелеее, да не повярва човек, че ви няма от септември!!!  newsm12  Ами тогава си оставам с приятните спомени от вас. Wish u all good things!

# 612
  • Мнения: 4 678
Ти що не пишеш в новата тема ,а   bouquet
Радвам се ,че се появи  bouquet  bouquet  bouquet
Чакаме само Били Laughing

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 21:19 от Поци

# 613
  • Мнения: 4 770


  Здравейте всички! Липсвахте ми. Не знаех, че има нова тема...  Embarassed  Поци, ще ми пуснеш ли линк? Радвам се, че пак се събрахме. Живот и здраве след около месец ще съм на линия всеки ден.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт