Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 юни 2007, 16:48 ч.

Клуб Първа съпруга

• 3 385
  • 26
  •   1
Отговори
Покрай съкращенията се сетих. Малко сме, слаби сме, нямаме никакви права. Но ни има.

# 1
  • София
Аз само се записвам, щото не знам има ли втора съпруга. Имаше втора приятелка за дълго, това брои ли се?

# 2
Покрай съкращенията се сетих. Малко сме, слаби сме, нямаме никакви права. Но ни има.
защо така песимистично?! newsm78Първа,втора...какво значение има?!Все сме се сблъсквали с ЕРД и т.н.съкращения,така че...я по-ведро,няма да мрем я Wink

# 3
Не сте чак толкова малко Simple Smile
Може би 50% първи, 50% втори и нататъка по трасето.
На мен вторите са ми по-забавни като седнат да обясняват колко е била зле първата, грозна, луда, как ходила по мъже, колко било нещастно мъжлето, пък те колко са умни, разумни, ненагледни хубавици ... и накрая пак в кюпа.

# 4
На мен вторите са ми по-забавни като седнат да обясняват колко е била зле първата, грозна, луда, как ходила по мъже, колко било нещастно мъжлето, пък те колко са умни, разумни, ненагледни хубавици ... и накрая пак в кюпа.
Е,хайде без тази ирония моля Peace

# 5
  • София
Ти Panther, си по-любопитен за разгадаване.
Да не си решил да зарежеш жената и децата някой ден и сега да набираш инерция?

Оп. Спамим, сори.

# 6

На мен пък мъжете са ми по-интересни. Жена ми не ме разбира.

# 7

На мен пък мъжете са ми по-интересни. Жена ми не ме разбира.

Не спим отдавна заедно...Заради децата сме все още семейство...И други знам  Wink

# 8
  • София
Моя беше казал, че не ме изоставя, защото съм нямало да го преживея. Разбирач на женската душевност,  човека.

# 9
Аз незнам дали съм за тук. Аз не го издържах на 2рото липсване от къщи, така че може би тогава нищо не е имало... но все пак никога не можеш да си сигурен, нали?  newsm78 Но все пак, много малко по-късно - още бях с корема - или току що - родила... признаците ги видях по-късно но към то този период вече съм била първата.

Само дето не ми беше в къщата. Надявам се никога да не допусна такава ситуация. ... Доколкото се познавам всъщност няма да се случи.

# 10
И аз в кюпа!!!! моята втора никога няма да е съпруга ,но има дете от нея.Така че аз съм в отбора. newsm44 newsm44 newsm44

# 11
  • София
Добре, аз не съм от клуба щото не исках и не искам да слагам подписи разни.....Обаче реших, че съм валиде-ханъм Joy Joy Joy Joy Joy Първата жена на султана, която има най-голямо влияние върху живота на мъжа, но обикновено след раждането на дете, тя бива замествана в леглото от поредица одалиски! Като цяло децата на валиде ханъм са следващите султани...ма моето ще е султанка! Joy Joy Joy Но таз валиде ханъм има доволно голяма власт, която тя с голям кеф упражнява....та аз се чувствам така понеже използвам властта си за облекчаване на собствения ви живот и този на малката живота! Hug

# 12
  • София
.....Обаче реших, че съм валиде-ханъм Joy Joy Joy Joy Joy

Хахаха  Joy Joy Joy

Моргана, да си спретнем тогава отделен клуб на такива? Моя бивш като твоя бивш. А през леглото му минават толкова много, че даже не мога края да им хвана сега с коя е точно и с колко още...  ooooh!
Ама ми разправя преди 3-4 дни, че бил 'узрял' вече и бил готов да се ожени.  Rolling Eyes Попитах го за кой, а той: "За теб, как за кой. Ти си единствената жена, която ми е родила дете"  Shocked Crazy Crazy Stop Joy Joy

# 13
  • София
.....Обаче реших, че съм валиде-ханъм Joy Joy Joy Joy Joy

Хахаха  Joy Joy Joy

Моргана, да си спретнем тогава отделен клуб на такива? Моя бивш като твоя бивш. А през леглото му минават толкова много, че даже не мога края да им хвана сега с коя е точно и с колко още...  ooooh!
Ама ми разправя преди 3-4 дни, че бил 'узрял' вече и бил готов да се ожени.  Rolling Eyes Попитах го за кой, а той: "За теб, как за кой. Ти си единствената жена, която ми е родила дете"  Shocked Crazy Crazy Stop Joy Joy
Влиде Иса, ма ние с теб сме направо за нов клуб Joy Joy Joy Joy Joy Те тва ша е втората серия на моя латино сериал - да ми пристигне и да ми рекне същото....макар, че има и втора одалиска дет ша му снася дете...Ма при мен филма бил - аааа, колко нооогу си приличаме с теб, само ти, жена, ме збираш Crazy....точно кат алкохолик-събеседник Joy Joy Joy Joy Joy Щото направо си го чух това изявление....не е истина просто Joy Joy

# 14
  • София
.... колко нооогу си приличаме с теб, само ти, жена, ме збираш Crazy....

А, валиде-Моргана, и при нас това го има... Има и по-неща като: "Винаги ще си ми жена"  Thinking, "Обичам те и винаги ще те обичам теб"   Shocked, "всичките ми приятелки ревнуват от теб"  newsm78 ох... и още бисери имам... Голям е актьор моя бивш, сега като се замисля, ясно на кого прилича Дариа  hahaha

Извинявам се, че спамим темата на 'първите'   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт