Галерия тавани от гипсокартон

  • 178 414
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 299
.....Отивам след 5 мин. да си гледам Кендис......
коя е Кендис?
Ето тук може да видите някои от проектите на Candice Olson http://www.hgtv.com/hgtv/dc_design_other/article/0,1793,HGTV_337 … 443738_01,00.html , предаването се казва Divine Design, но стила няма нищо общо с модерните неща, които показва Malenna Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 380
Тя работи във всякакъв стил- от кънтри, през традиционен, през лофт и до хай тек. Всякакъв. Не знам стил който да не е затрогнала. И от най-скромен бюджет до доста сериозен. Беше правила светещ водопад над камината в един лофт с венге, камък...към 3-4 метра височина сигурно...Май доста средства струваше този лофт. Ултрамодерен беше като стил. Имаше и баня, в която водата течеше от огледалата...пак много съвременна и изчистена.

Е, такава студена бяла стая нямам спомен да е правила.  newsm78 Тя във всичко влага душа и дори най-строго модернистки проекти са уютни. newsm78 А и има перфектно чувство за цветова хармония- няма начин да направи ахроматична стая.  Wink

# 62
  • Мнения: 326
Тя работи във всякакъв стил- от кънтри, през традиционен, през лофт и до хай тек. Всякакъв. Не знам стил който да не е затрогнала. И от най-скромен бюджет до доста сериозен. Беше правила светещ водопад над камината в един лофт с венге, камък...към 3-4 метра височина сигурно...Май доста средства струваше този лофт. Ултрамодерен беше като стил. Имаше и баня, в която водата течеше от огледалата...пак много съвременна и изчистена.

Е, такава студена бяла стая нямам спомен да е правила.  newsm78 Тя във всичко влага душа и дори най-строго модернистки проекти са уютни. newsm78 А и има перфектно чувство за цветова хармония- няма начин да направи ахроматична стая.  Wink

Да, да  Peace  Определено някои от идеите за хол съвпадат с моите  Peace  Само трябва да намеря начин  да оживя малко сивата стена която имам в хола. Отворена съм за вашите идеи    Hug

# 63
  • Мнения: 4 380
Там всъщност няма холове показани- само мазета. newsm78

За идеи отваряш нова тема със снимки! Peace

# 64
  • Мнения: 326
http://www.hgtv.com/hgtv/dc_design_other/article/0,1793,HGTV_337 … 443738_06,00.html
Хубаво мазе Simple Smile Simple Smile
ОК права си  - нова тема трябва, съвсем се отнесох. Извинения на авторката. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 951
Sick Цигански народ с цигански вкус. Sick Колкото да ми е мъчно да го признавам, но понякога доказателствата са просто очевадни. Sick

харесвали им на народа някви кичозни тавани и няква отвратителна кухня, но белкем се позамисли и осъзнае някой, пък да почете, пък да погледа и развива вкуса си да не се излага! Sick


Не съм съгласна с това обобщаване, но карай...
На мен червената кухня от първата снимка ми харесва и не се излагам аз в случая  Peace

Да, развивам си вкуса и затова мисля, че по голям кич от това - здраве му кажи  Wink

светещ водопад над камината
 баня, в която водата течеше от огледалата

# 66
  • Мнения: 1 391
защо ли се опитвате да се убеждавате?

Както са казали руснаците - на вкус и цвет товарищей нет!

Всеки има свободата да прави каквото иска - и да си го гледа и живее там после. На един едно харесва, на друг друго - всеки е различен - важното е човек да се чувства добре.

Нападките и категоричните изказвания обиждат хората и защо, като е излишно?

недоумявам  newsm78
явно някои имат излишна енергия за хабене в интернет пространството

# 67
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  xenia  пазликата между теб и Малена е от тук до небето.Тя може да не е съгласна с идеите на много мами тук,но умее да го каже без да обижда и нагрубява.Затова няма да прочетеш лоши отзиви за нея. PeaceВкусът ти може и да е добър,но възпитанието ти никакво го няма.И като толкова ти простеят всички,ами тогава не чети и не пиши .Живей си в твоя съвършен свят и остави "циганите" намира.Ако обаче искаш да бъдеш тук е крайно време да започнеш да се съобразяваш и с другите. Crazy

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
защо ли се опитвате да се убеждавате?

Както са казали руснаците - на вкус и цвет товарищей нет!

Всеки има свободата да прави каквото иска - и да си го гледа и живее там после. На един едно харесва, на друг друго - всеки е различен - важното е човек да се чувства добре.

Нападките и категоричните изказвания обиждат хората и защо, като е излишно?

недоумявам  newsm78
явно някои имат излишна енергия за хабене в интернет пространството
Много хубаво изказване! И аз така казвам: на кой каквото му харесва да си слага и купува! Всеки има различно усещане за нещата, в това спор няма. Но и всеки има право да споделя мнение какво му харесва и какво не (без да обижда и квалифицира останалите, разбира се)Peace
  xenia  пазликата между теб и Малена е от тук до небето.Тя може да не е съгласна с идеите на много мами тук,но умее да го каже без да обижда и нагрубява.Затова няма да прочетеш лоши отзиви за нея. PeaceВкусът ти може и да е добър,но възпитанието ти никакво го няма.
smile3501 smile3501 smile3501

# 69
  • Мнения: 463
На мен ми харесват таваните от гипсокартон,не искам да ги забраняват,радвам се че ще мога ад ги приложа в дома си.xenia  не мога да те мразя ,защото имаш различни предпочитания,още по малко пък Малена която уважавам.Харесват ми ненатруфени интересни ,цветни тавани.Мисля,че при стандартните стени се получава захлюпване,а при моите които са 2 и 80 ако не сложа гипсокартон ще прилича на музей.Това което най много ме привлича в гипсокартона е правилните линии които придава и които с нищо друго не могат да се постигнат.

# 70
  • Мнения: 1 391
при голяма височина, както е твоята, можеш да си затвориш напълно тавана, на по-ниско ниво, както е показала Малена на снимката, а в него да вградиш осветление, климатизация и т.н.

Друг ефект, който може да се постига с таваните, е не да се правят окачени, а просто в цвят - така също може да се "играе" визуално с височината и пространството.

Цветовете могат да променят помещението до неузнаваемост - ако е тясно, да се разшири, или обратно, може да се избегнат ъглите - като се боядисат в еднакъв цвят, който пък по някое време на стената да премине в друг - с малко мисъл, много интересни неща могат да се постигнат.

Отделно, ако за вас това има значение  - по Фън Шуй, всеки цвят има различно значение, те въздействат психологично и взависимост какво търси човек в дадено помещение, може да използва съответния цвят.

Но, се отплеснах, тук темата е за таваните  Grinning

# 71
  • Мнения: 6 039
На мен ми харесват таваните от гипсокартон,не искам да ги забраняват,радвам се че ще мога ад ги приложа в дома си.xenia  не мога да те мразя ,защото имаш различни предпочитания,още по малко пък Малена която уважавам.Харесват ми ненатруфени интересни ,цветни тавани.Мисля,че при стандартните стени се получава захлюпване,а при моите които са 2 и 80 ако не сложа гипсокартон ще прилича на музей.Това което най много ме привлича в гипсокартона е правилните линии които придава и които с нищо друго не могат да се постигнат.


ето още едно доказателство, че хората са ужасно различни и с много различни усещания за живота и пространството. Повечето хора какво ли не биха дали за тавани на 2.8о. но ето на теб с такива тавани, не ти е уютно.

но съветът ми е - не го затваряй целия, остави въздух нагоре. Ефектът на музея има много начини да го избегнеш /музейте са поне 4,50 Wink/

# 72
  • Мнения: 1 391
да, Малена отново ти е дала добър съвет - пространството в днешно време е кът... и е грехота да не му се радваме - вече почти няма такива жилища с високи тавани.

Ето опънатите тавани отново - в повече картинки
http://www.barrisol-bg.com/10/page.html

не всички са прекрасни, нооо има и някои много добри попадения.

И тук предполагам отново доминират различни вкусове на клиентите .

# 73
  • Мнения: 6 039
за жалост с Барисол съм виждала къде по добри проекти. Това което е в сайта им, много не ме радва, но както и да е

едно от любимите ми приложения на тавата от гипсокартон е, че в него могат да се "вградят" корнизите на пердетата и завесите, аз дори в нас съм скрила и щорите.
така и оптически помещението изглежда по-високо, сякаш е скрито, не знам дали ме разбрахте..........

# 74
  • Мнения: 1 391
да, и аз съм виждала доста по-добри неща, не зная защо това са сложили в сайта си....
жалко е , че не могат да се видят и по-едри снимки, нещо нямат добра реклама...

а иначе да - това да се скрият щори и корнизи е добра идея  - пространството става още по-изчистено

Общи условия

Активация на акаунт