Winx

  • 12 665
  • 58
  •   1
Отговори
 PraynigКъде мога да намеря дрехи и аксесоари на winx

# 1
  • Мнения: 1 187
Ако си от София-има ги в магазинче на пазарчето до Била(Надежда).Чанти, портмонета,тениски,чадър,кърпи,тефтери,химикалки и т.н. Crazy

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
В подлеза на бул. България /до техникума по текстил/, на Витошка малко преди входа на Южния /пада се отляво, ако си с лице към парка. Магазинът е и за маратонки Барби и подобни обувки, има и дрехи/

# 4
  • Мнения: 189
За спално бельо на WINX мога да помогна

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
БОДЛИВКА   козирка на WINX има ли там?
dreamtex  на мен ми е също интересно къде има спално бельо,размери и цени

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 387
А за Варна? Чадърче видяхме на едно момиченце и Дария лудна по него.

# 7
  • Мнения: 189
Ние сме производители на спални комплекти кажи само какво искаш олекотено или не , и размер , мога да ти изпратя снимка за да я видиш

# 8
  • Мнения: 189
за чадърче в хасково знам каде има , ноза Варна не , ако искаш мога да питам колко е цената в хасково

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 387
за чадърче в хасково знам каде има , ноза Варна не , ако искаш мога да питам колко е цената в хасково
Ако не те затруднявам -  ще ти бъда благодарна. Какво произвеждате вие, има ли сайт или да пуснеш снимка на детски комплект newsm78

# 10
  • Мнения: 1 187
БОДЛИВКА   козирка на WINX има ли там?dreamtex  на мен ми е също интересно къде има спално бельо,размери и цени

Ще погледна,всеки ден минавам от там.Мисля че и спален комплект имаше,някъде към 180лв... Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 311
А за Варна? Чадърче видяхме на едно момиченце и Дария лудна по него.

Чадър на Winx гледах в книжарницата АБВ на Чаталджа която е. И във спортна зала има едно магазинче където и там има доста неща на Winx, мисля че и там гледах, но за там не съм много сигурна.

Днес ходихме в магазинчето в спортна зала и там имаше чадърчета.

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 19:06 от veni

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 387
А за Варна? Чадърче видяхме на едно момиченце и Дария лудна по него.

Чадър на Winx гледах в книжарницата АБВ на Чаталджа която е. И във спортна зала има едно магазинче където и там има доста неща на Winx, мисля че и там гледах, но за там не съм много сигурна.

Днес ходихме в магазинчето в спортна зала и там имаше чадърчета.
Благодаря ти! След работа отивам да купя.

# 13
  • Мнения: 189
тия дни ще пусна снимки на комплектите

# 14
  • Мнения: 189
тези комплекти са
размер: плик 150/220; долен чаршаф 130/220; калъфка 50/70
цена :26.00 лв.
 олекотена завивка 150/215  долен чаршаф 130/220; калъфка 50/70
цена : 30.00 лв.
ТОВА СА ЦЕНИ ЗА WINX

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:18 от dreamtex

Общи условия

Активация на акаунт