Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, някой знае ли това съкращение или така си се води. предписано ми е в потенция 200 и ми се иска да знам...
Цитирай

София

Да не е cuprum? То се съкращава CUPR, но за друго не се сещам.
Цитирай

Здравейте, някой знае ли това съкращение или така си се води. предписано ми е в потенция 200 и ми се иска да знам...

Щом ти е предписано, то ти е дадено с най-доброто желание да ти се помогне, нали не се съмняваш в това... попитай който ти го е предписал.  Peace
Цитирай

Да, Александър, сигурна съм в това...Наистина  Smile
Тук ми дадоха за това съкращение Cuprum Metallicum, но аптекарката не беше напълно сигурна дали е точно това. Проблемът е , че лекатя е в Англия, пък аз в Чехия и общуваме само с мейл, пък не ми се иска да го притеснявам с въпроси много - познат ми е ми ги изписва, без да ми взима такса и така. Това ли е точно CUPR, имаш ли представа, Александър?
Светла1, благодаря ти много за отговора Smile
Цитирай

Да, съкращението на Cuprum e Cupr. и няма никакво такова хомеопатично л-во със съкращение CPR. !

- Но какво точно е имал предвид - това само той си знае, така че най-добре се престраши да го питаш, още повече, че ако не е твоето хо л-во, и започнеш да доказваш Cuprum - 200, ще стане страшно!
Цитирай

Александър, много ме е срам от моето ужасно невежество  Embarassed , ама аз взех още на излизане от магазина 4 от Купрума ..
И писах на доктора след твоя отговор , сега имам мейл, че става въпрос за Сепия 200..
Да го взимам ли веднага,  или да изчакам известно време?
 doh  Много съм небрежна, лелееее, мъжа ми ще излезе прав
Цитирай

Александър, много ме е срам от моето ужасно невежество  Embarassed , ама аз взех още на излизане от магазина 4 от Купрума ..
И писах на доктора след твоя отговор , сега имам мейл, че става въпрос за Сепия 200..
Да го взимам ли веднага,  или да изчакам известно време?
 doh  Много съм небрежна, лелееее, мъжа ми ще излезе прав

- Да, веднага вземай от Сепията - тя освен другото, и  ще антидотира(ще прекрати действието) на Купрума.  Peace
Цитирай

Много съм ти благодарна, наистина, Александър!!! newsm51
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.