ПОМОЩ!!!ПОВРЪЩА!!!

  • 1 042
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
МАМИ ПОМОГНЕТЕ!
Ивчо от 2 дни си бърка сам в устата и повръща.В началото си мислех ,че си почесва зъбките , но уви не е така .Той целенасочене се стреми да си вкара пръстите колкото е възможно по навътре в гърлото за да повърне и после се залива от смях SadНе знам какво да правя.Страх ме е да не си повреди така стомахчето, а и след това е гладен и ядем.И така повръща-яде,повръща -яде!Когато съм до него го усмирявам някак си но щом изляза от стаята той пак започва да си пуха ръцете в устата.
 TiredСлучвало ли се е на някой от вас?Споделете.

# 1
  • Мнения: 1 207
Много неприятно.Не става ли да слагаш биберон?Друго което се сещам е ръкавици ама в тази жега.

# 2
  • Мнения: 5 790
Прави го, вероятно, защото вижда, че му се връзваш и се шашкаш, а това на тази възраст ги забавлява. Следващият път като го направи, просто се направи, че нищо не се е случило. Преоблечи го, измий го без да казваш нищо. След 2-3 пъти ще му мине мерака, като види, че не те впечатлява.

# 3
  • Мнения: 507
И двамата са ми го правили този номер точно в тази възраст някъде (до повръщане чак не се стигаше обаче), номера е да не му обръщаш внимание.

# 4
  • Мнения: 4 510
Моя син го правеше това като стана на ок. година и три месеца май... Само че не стигаше чак до повръщане, а само се давеше. Правеше го също съвсем целенасочено и се кефеше. Ако му се скарах, го правеше нарочно. От няколко дни, може би даже седмици,  не съм забелязала да го прави (сетих се ей сега, като ти прочетох темата) - явно е забравил. Така че спокойно, като си намери други занимания, това ще го забрави! Не се шашкай! Wink

# 5
  • Мнения: 649
Единия ми син скоро си бъркаше в гърлото, но не е повръщал - само се давеше. От няколко дни не съм го хващала да се дави, но продължава да си бълка в устата, но вече съм сигурна, че чакаме да избие кътник. Въпреки че при брат му зъба е по-набол, той не е правил такова нещо - само лапа нещо и се чеша.

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ох, и ние се опитваме да го правим този номер ooooh! Слава богу за сега безуспешно Whistling

# 7
  • Мнения: 941
бърка си с двете ръце,направо незнам къде ги побира всичките пръсти hahaha но засега само се дави,аз му слагам бибата в устата и приключвам с магариите му Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
И моята маймуна ми го прави тоя номер. Като си хапне пюрето и почва да си бърка в устата. 2-3 пъти така жестоко повърна, а после ми се смее  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 243
бЛАГОДАРЯ ВИ МАМИ ЗА СЪПРИЧАСТНОСТТА
Маи наистина бебоците го правят за да ни шашкат а  те да се кефят Mr. GreenДано само не си навредят така.Ще се опитам да не му обращам внимание и да се надяваме че ще му писне да ме дразни Grinning

# 10
  • Мнения: 5 790
Само да допълня - има цирк, като има публика. Като няма публика - няма и цирк!  Laughing

# 11
  • Мнения: 315
Имам чувството, че описваш моята маймунка- пъха си пръстите възможно най- дълбоко и поочтииии да повърне и тка се залива от смях, че просто не е истина. Споре баща и, е била булимичка в предишния си живот  Laughing, или проверява къде отива яденето (прави го най- често след хранене), или пък езичето докъде достига... Абе милион теории..
Но в интерес на истината го прави и докато е сама, забавлява се детето.
Следя темата с интерес...

Общи условия

Активация на акаунт