Изрусяване на косъмчетата с кислородна вода?

  • 38 882
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Изрусяване на косъмчетата с кислородна вода?
Здравейте, имам няколко познати ,които изрусяват космите по краката и ръцете на децата си с кислородна вода. Мислите ли,че е безвредно за кожата newsm78???? Не съм го опитвала този метод и нямам инфо по въпроса.Дайте мнения .

# 1
# 2
  • Мнения: 1 744
От какъв зор ги изрусяват?! Thinking

# 3
  • Мнения: 1 555
Предполагам, че говориш за дечица над 7 годинки ?! Тогава децата започват да се оглеждат едно друго и съвсем съзнателно да търсят с какво да нагрубят и обидят другото, така че ако е от тази гледна точка, да аз съм съгласна, но не виждам смисъл  от тези манипулации над деца под тази възраст !!! Иначе знам от козметик, че е безвредна, когато се прилага с мярка и се спазват определени правила на ползване, иначе до колкото знам кислородната вода може да зачерви, обрине и дори изгори кожата, ако не се отмие от нея навреме !

# 4
  • Мнения: 4 555
Изобщо не мисля, че е безвредно за кожата.
За колко годишни деца става въпрос все пак?

# 5
  • Мнения: 2 792
  Нямам представа дали е безвредно за кожата, както нямам и намерение да го пробвам на децата. Абсолютно лудост ми се струва, независимо от възрастта. Това е основата на създаването на комплексите, внушаването, че нещо естествено е неестествено.

# 6
  • Мнения: 5 468
Оф... луда работа.

Кифлата, разгеле от хлебара Sick. Ах, ЖИзел, Жизел... получи си го #Cussing out!!!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 537
  Нямам представа дали е безвредно за кожата, както нямам и намерение да го пробвам на децата. Абсолютно лудост ми се струва, независимо от възрастта. Това е основата на създаването на комплексите, внушаването, че нещо естествено е неестествено.
А дали децата ни точно нас ще питата!?! Rolling Eyes Така, че не е никак лоша идея, едно такова "майчинско" проучване по въпроса, поне когато вероятно дойде момента  Tired да можем да препоръчаме нещо поне по-безвредно! Naughty А колкото до въпроса, точно за кисл. вода не знам, но мои приятелки използваха, а и още използват боя за коса - не им е навредила, но са започнали о/о 14-15 год. възраст, така че може и това да има значение, не знам!?! newsm78

# 8
  • Мнения: 15
        Много добра тема по наболял въпрос при нас... Имам си у дома една тийнейджърка, която не желае да си причинява болка по никакъв начин, а е неудобно някак да се облича с потник и подмишниците й да я издават Embarassed а също и мустачките й вече са станали черни  по краищата
         Blush Изпотих се, докато го опиша, но истината си е такава... А и детето се притеснява... слава богу, още не са я подигравали, не ми се чака докато  и това се случи.....
          Порастват си милите,  та ако някой може адекватно да помогне Hug

           Хич не е за подценяване проблемът Confused

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 00:12 от Jeeves

# 9
  • Мнения: 2 567
Аз за моята съм го решила. Като стане на 13-14 години ще я заведа на лазерна епилация. Самата аз ходя на такава и съм доволна, а козметичката ми каза, че ако космите въобще не са били третирани ставало още по лесно.
Моята и сега иска да и се махнат космите, защото едно, че е космато обременена от мене, друго, че като я оперираха и обръснаха краката и в момента не са само с мъх, а доста по тъмно се вижда. Самата тя не иска много да носи поли вече, но не мисля за сега да правим нищо. Според мене не се вижда толкова и ще изчака още някоя година за епилацията.

# 10
  • Мнения: 2 792
        Много добра тема по наболял въпрос при нас... Имам си у дома една тийнейджърка, която не желае да си причинява болка по никакъв начин, а е неудобно някак да се облича с потник и подмишниците й да я издават Embarassed а също и мустачките й вече са станали черни  по краищата
           Хич не е за подценяване проблемът Confused
Подмишниците могат и да се бръснат, нито боли, нито е голяма философия.
 За мустачките ако наистина я притесняват, нека ползва лентички за обезкосмяване, болката не е голяма, аз проблем не виждам.

# 11
  • Мнения: 15
       Кифла, благодаря за съвета, но хич не ми се ще отсега да епилираме мустачките. Ползвахме ленти за подмишниците и беше драматично положението....
       Моята козметичка ме посъветва да ги изрусим, но искам да се уверя в безвредността на този "метод"... А и се надявам през лятото да се поизрусят от слънцето ooooh! Все още са тънички и искам да се възползваме от това, и да приложим нещо, което да позволи още малко изчакване...
        Предложението на Летисия е вариант, но ще трябва първо аз да пробвам...  Една приятелка ползваше перхидрол и наистина нейните ставаха невидими... само дето не знам как ще се отрази на кожата на детето нещо от тоя сорт... newsm78
         Благодаря ви   bouquet

# 12
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ще и изгори кожата и на 20 години ще изглежда с постоянни мустачки от потъмняла кожа Confused.

# 13
  • Мнения: 4 555
Jeeves, щом е вече тийнейджърка, заведи я на лазерна епилация. След най-много три процедури (правят се през месец) няма да има и косъмче.
Подмишниците могат и да се бръснат, не мисля, че е кой знае колко голям проблем. Чувала съм, че не е хубаво да се прави кола маска на това място, а и щом не иска да я боли, няма никакъв проблем.

# 14
  • Мнения: 8 505
Точно този метод не бих избрала Stop

Общи условия

Активация на акаунт