Колко време след прибирането ви от Родилния дом децата ви се адаптираха към обст

  • 1 001
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Забелязяхте ли колко време им трябваше на бебетата ви а и на вас , за да се адаптирате към обстановката в къщи след връщане от болницата?Как протече адаптацията? Имахте ли проблеми?
Моят син през нощта е горе-долу послушен, но нощем ни прави луди. Успокоява го единствано баба му. Да е жива и здрава , незнам без нея какво ще правя.

# 1
  • Мнения: 4 111
При нас нямаше някви проблеми при адаптирането, а ни предупредиха, че е нормалкo 1-2 дни бебетата да са неспокойни заради смяната на обстановката.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Ами не съм забелязала бебчо да е имал проблеми с адаптирането в къщи през първите дни. Беше си спокоен, спеше си нормално и си хапваше през около 2.5 -3 часа. После започнаха да го мъчат коликите и тогава беше по-неспокоен.  Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Хм, струва ми се, че бебето е толкова малко и абсолютно нищо не разбира от обастновки, смяна и подобни неща  Simple Smile Бебето иска да яде, да спи и да е чисто, пък къде се намира на тази възраст... все му е тая  Grinning
Виж, за нас С бебето работата е другата, не знам колко време, но не стана бързо.

# 4
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Не съм забелязала да има проблем с адаптацията. Нашата си е поспаланка по рождение и се будеше нощем само за да хапне и за смяна на дупето и пак заспиваше.

# 5
  • Мнения: 11 003
Не сме имали проблем с адаптацията. През целия 1-ви месец беболина се будеше само да яде.

# 6
  • Мнения: 2 613
Хм, струва ми се, че бебето е толкова малко и абсолютно нищо не разбира от обастновки, смяна и подобни неща  Simple Smile Бебето иска да яде, да спи и да е чисто, пък къде се намира на тази възраст... все му е тая  Grinning
Виж, за нас С бебето работата е другата, не знам колко време, но не стана бързо.

абсолютно Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 617
Бебето нямаше проблеми с адаптацията на нас ни трябваше известно време да се адаптираме .

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ами то милото беше със жълтеница и само спеше и ядеше.
За по-пълна адаптация го взимахме да спи в коша на количката в хола, на силно пуснат телевизор, а ние в кухнята почвахме тракане, готвене...
Спокойно бебе беше, нямаше колики и от самото начало сам почна да се буди на 3 часа за ядене и заспиваше на гърдата ми - до след 3 часа.
Всяко бебе е различно.

# 9
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
И нашият бебо нямаше проблеми с адаптирането към обстановката.Проблем бяха коликите,които
много измъчиха и него и нас.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 588
И при нас нямаше проблеми.
Не мисля, че му е направило впечатление, че е на друго място. Peace

# 11
  • Мнения: 1 672
при нас нямаше никакви проблеми с адаптирането




# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Не мисля, че едно бебе на 3-5 дни би могло да има проблеми с адаптирането където и да е  Crazy

# 13
  • Мнения: 46 492
Първите 2 месеца спеше непрекъснато, само за ядене се будеше. Първите дни беше същото.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Около седмица ни трябваше да свикнем един с друг, иначе с обстановката толкова малко бебче няма как да има проблем, такъв възникна при нас, защото малкият в началото си обърна графика ден - нощ. Адаптацията е по - скоро въпрос, засягащ родителите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт