Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юни 2007, 09:55 ч.

Ходите ли често на зъболекар?

• 1 361
  • 23
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
....а признайте си.

# 1
Профилактично, да.
Не че не обичам попара.  Wink

# 2
Е, с такава емблема направо му се приходи на човек Grinning

# 3
Напоследък доста често, но това е заради зъболекарката. Преди да отида при нея, не бях ходила 5-6 години. Обикновено се издувах и майка ми и баща ми ме завеждаха под конвой до зъболекаря  Mr. Green

# 4
Вече да, въпреки, че умирам от ужас. Преди не и съжалявам  Tired

# 5
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry

# 6
  • Варна
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry

Хахаха и мен докторът само като ме види и вади упойката Mr. Green

# 7
да, хич не ме е страх

# 8
  • Между гори и планини
да, на всеки 6 месеца.
имам приятелка стоматолог и знам, че ако ме заболи ще ми сложи упойка, работи с хубави материали, чисти зъбите ми с ултразвук...

# 9
Не, отглеждам си от известно време 2 дупки в устата и само си повтарям, че ей тая седмица ще ида, но нямам време от работа и така, скоро ще мога да отглеждам в дупките катерички...

# 10
Да, ходя 1 път годишно. Зъбарката ми каза, че имам здрави зъби и няма нужда от по-често посещение.
Преди това не бях ходила 8 години - имах 1 кариес.

Мъжо ходи на 4 месеца, и все нещо му правят, горкичкия. А така усърдно ги жули, от сплнята го чувам Sick.

# 11
  • под дъгата
Фобия ми е. И трябва някой да ме заведе.

# 12
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
Фобия ми е, но ходя 2 пъти годишно на профилактични прегледи.

# 13
Вече да, от последните 15 години.Преди беше един ужас за мен посещението на зъболекар, докато не открих човека. Отдавна не съм имала дупки в зъбите.

# 14
  • In pursuit of magic...
Имам патологичен страх от зъбари Sad

Принципно си ходя обаче. Прекалено обичам зъбите си, за да си играя със тях... Мдам.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт