аспиринова маска за лице

  • 21 937
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
имаше тук една таква тема..но немога да я намеря;/
беше за една маска с аспирин за лице..може ли да ми кажете каква по точно беше  smile3525

# 1
сега в един друг форум четох,че против черни точки се прави маска от 5-6 стрити аспирина с няколко капки розова вода.

# 2
  • Мнения: 108
Лимонът е изключително подходящ,сокчето се смесва с един белтък и настърган на мн ситно картоф....точно за проблемна кожа е... Peace

# 3
  • Мнения: 2 199
Аз си правя следната маска, но незнам дали е тази която търсиш  Crazy
Изцеждам кислео мляко върху филия хляб
след това събирам изцеденето кисело мляко и го смесвам или със сода или със счукан на прах аспирин  Blush

Това е против пъпки, аз нямам нито една, незнам дали е от маската или е от гарниер  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 770
     А колко време се стои и как почистваш после? Млякото от магазина или домашно?  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
тези маски не се препоръчват за суха кожа... Peace
 Айля, аз си я правих същата, но и с капки лимон за избелване   Laughing

# 6
  • Мнения: 302
Не съм си правила маска с аспирин и се чудя ако имаш алергия към аспирина при вътрешно приемане, дали ще ми стане нещо ако си наплескам лицето?

# 7
  • Мнения: 4 770
  Мисля, че е по-добре да не опитваш. Момичето каза, че може и със сода. Peace
  П.П. Не мога да се начудя защо ти е маската, с това порцеланово лице?  newsm78

# 8
  • Мнения: 302
Да може и със сода да пробвам, Петенце благодаря ти.
Може да излглежда добре, но аз си му знам недостатъците и леко ме дразнят, сигурно защото са си мои.
На тази снимка си много сладка, не че на другата не беше, но просто тази повече ми харсва   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти! Направо смених 3-4 цвята...  Embarassed Embarassed Embarassed
  А за лицето - и моето изглежда по-добре напоследък, но още не съм съвсем доволна.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 199
Домашно кисело мляко най-добре разбира се поне знаеш какво е Wink
но и с купешко съм пробвала, но мен лицето си ми е чисто незнам дали е от тази маска  Crazy
но я правя когато мога понякога съм си слагала и лъжичка мед ей така, да подхранва и лимонов сок
за избелване както казва jorjeta

  bouquet
 

# 11
  • Мнения: 4 770
 Е, аз ако се избеля още малко ще стана на сирене...  Sick
 Благодаря ти за съветите, Айля!    bouquet

# 12
  • Мнения: 2 199
по скоро лимоновият сок има и ефект за черните точки  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 770
  Благодаря! Аз уж разбирам, ама това не го знаех!   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 102
Аз си правя маската с 2 стрити аспирина и 1 чаена лъжичка кисело мляко.Домашното или цеденото е по-добре, защото става гъста като крем и не се разтича.Стоя около 30 минути докато изсъхне.И при отмиването разтривам кожата.Доволна съм много от маската.Правя я 2 пъти седмично.

Общи условия

Активация на акаунт