NUTRILON?

  • 654
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
ЗДРАВЕЙТЕ
искам да попитам майките който хранят бебетата си с мляко NUTRILON
моята бебка не иска да ака.Храня я с NUTRILON.Искам да попитам NUTRILON KOMFORT ИМА ЛИ РАЗХЛАБВАЩО ДЕЙСТВИЕ?




# 1
  • Мнения: 27 524
До дете си е. За повечето има, да  Peace

# 2
  • Мнения: 430
моето не го харесва

# 3
  • Мнения: 8 505
А колко време детето ти пие Нутрилон?Ако си започнала да му го даваш скоро,възможно е още да не е свикнало с него.В такъв случай не бързай да сменяш още веднъж млякото.

# 4
  • Мнения: 640
При нас и Nutrilon Comfort не действаше.Само термометърът Sad

# 5
  • Мнения: 683
При нас имаше ефект.

# 6
  • Мнения: 1 672
малката пие NUTRILON вече от 1 месец.И с термометър пробваме няколко пъти но не става.Успява да се изака само с един сироп "Лактулоза" който ни предписа доктора

# 7
  • Мнения: 1 174
Моите бебета са на нутрилон от както са се родили ,в началото не акаха чесно,но не бяха запечени,както знаете има разлика,усвояват добре млякото и без напъни и да е твърдо понякога акаха на 4-5 дни,което е съвсем нормално.За комфорт знам,че е по-хубаво.Успех! Hug

# 8
  • Мнения: 676
 При нас Нутрилон Комфорт направи акото наистина воднисто, но иначе си акаше на няколко дена и го спрях и продължих да давам обикновен Нутрилон.

# 9
  • Мнения: 8 769
Хранила съм дъщеря ми с Нутрилон, сестра ми също храни бебето с Нутрилон-няма разхлабващ ефект.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
До дете си е. За повечето има, да  Peace
Peace

# 11
А колко време детето ти пие Нутрилон?Ако си започнала да му го даваш скоро,възможно е още да не е свикнало с него.В такъв случай не бързай да сменяш още веднъж млякото.
Peace Peace PeaceИ ние сме на Нутрилон.Имахме проблеми докато не го захраних с пюрета и докато не свикна с тях.Итогава беше голям зор-по 5 дена не се изхождаше,но после всичко се нормализира.Така,че продължавай с Нутрилон. thumbsup

# 12
  • Мнения: 393
Дари пие Нутрилон с пребиотици и нямаме проблем с изхождането, откак го започнахме. Преди това беше само на кърма и беше с перманентен запек.

# 13
  • Мнения: 1 209
синът ми от НАН ХА се запичаше страшно, като стана на 5 месеца и го сменихме, минахме на нутрилон. стомах4ето му регулира му се , но само временно, добре 4е имаше круши и пъпеши. на 9 месеца минахме на нестоген- от него съм най доволна. определено си е до бебе.

Общи условия

Активация на акаунт