Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора
Казаха ми да не му позволявям да си лапа ръката,застото като порасне сте е с криви заби?
Цитирай

Велико Търново

Не Peace
Цитирай

USA & Germany

Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party
Цитирай

bulgaria

Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party
Peace Peace ааааааабсолютно
Цитирай

3 метра над небето

Не ние до скоро си смучкахме палеца и даже не ни екрив .Ако толкова те притеснява има едно лекарство което е с четка като лак.Намажи му я и ще престане
Цитирай

В интерес на истината-ДА, ще има изменение на захапката, но ако смученето на палеца е постоянно и с години Wink
Цитирай

Банско

Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
А дете, на което да не са му криви зъбите съм виждала. Или са му връзвали ръцете като бебе, или тази теория е пълна глупост.
Според мен е второто. Smile
Цитирай

Монреал

Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.
Цитирай

И като не му позволяваш какво- връзваш ли я тази ръка или я лепиш с нещо?
Цитирай

В подножието на планината

Ами то просто няма начин да го спреш,не може да му вържеш ръцете.И този период ще мине.
Цитирай

София

Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.

До две годишна съм си смучела палеца, но мога да се похваля със страхотни зъби  Peace
Цитирай

София

Не, не е вярно.  Peace
Цитирай

София

Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
Така е. Всички бебенца си лапат ръчичките Hug
Цитирай

Bapнa

Имам приятелка, която до 6 годишна възраст си е смучела палчето, но зъбите и са перфектни !  Peace
Цитирай

sofia-lulin

Това са глупости.Всяко бебе си смуче пръстите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора