Пилатес вкъщи

  • 15 438
  • 23
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, дано не повтарям тема, но моля за линк за упражнения Пилатес за вкъщи. Благодаря.

# 1
# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 716
yulinga, благодаря, започвам с упражненията  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 884
Да имате и друг линк? Този не ми зарежда !
   bouquet

# 4
  • Мнения: 9 865
Виж в DMCA-removal-from-Google, търси Winsor Pilates има един торент, състои се от два файла. Програмата е супер, занимавам се повече от 4 месеца... Успех!

редакция:
Всъщност видях, че в замунда има две отделни програми от Winsor Pilates. Жалко, но в дата.бг ги има всичките, не знам защо не се отваря.

http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Winsor%20Pilates/

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 12:32 от Beth

# 5
  • Мнения: 884
Не съм в Бг и може би затова  newsm78

# 6
  • Мнения: 9 865
Не съм в Бг и може би затова  newsm78

Ами виж, не знам от къде по принцип даунлоадваш разни неща, но търси в такива фрий сървъри Winsor Pilates или Mary Winsor, нейните филмчета са най-приятни от тези, които съм гледала и тренирала до сега.

# 7
  • Мнения: 884
Ами не свалям  Embarassed. Тук си  е опасно  Laughing
Мерси много за инфото,намерих ги в замунда !
  bouquet
Колко пъти седмично тренираш и по колко време?
А друга йога пробвала ли си?

# 8
  • Мнения: 9 865
Ами не свалям  Embarassed. Тук си  е опасно  Laughing
Мерси много за инфото,намерих ги в замунда !
  bouquet
Колко пъти седмично тренираш и по колко време?
А друга йога пробвала ли си?
Пробвала съм йога, като имаш предвид, че Пилатес не е йога, ама хич. В йога няма повторения.
Дори и Фет бърнинг йогата изобще е минала покрай йога.
Тренирам, когато имам време - 1-2 до 3 пъти седмично. Цялата усилена програма на Уинзор е 40 мин., от замунда единият файл е повреден, само другият работи и е с продължителност 20 мин., което не е много.

# 9
  • Мнения: 884
 ThinkingМного жалко ,че е повреден.Май ще търся да си купя на dvd.
Аз смятам да се записвам на някакъв вид йога след месец, детето като започне градина.
Не съм решила още каква и  сякаш клонях към пилатес.Искам да я пробвам първо в къщи ,да не се излагам там като супер непластично ,прухтящо животно  Laughing.
Пробвала ли си Bikram(HOT ) йога? Горяла много тлъстинки ,но е доста трудна в предвид температурата в студиото.Имаме такова студио до нас и ще я пробвам и нея другия месец.

# 10
  • Мнения: 884
Една мама ми прати това:
Намерих ги с тази търачка http://www.b359.com/
като ти се отвори, въвеждаш Pilates и избираш отстрани опция Видео - да ти намери само видео файловете.

 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 865
Мисля, че у нас още няма такава със затопляне на стаята. Аз лично в тия жеги не виждам нужда де... Въпросът не е в това коя да избереш, можеш да ги редуваш, а в това да си постоянна, само така ще имаш видими резултати.

# 12
  • Мнения: 9 865
Вчера правих упражненията на Мери Уинзор за бедра, корем и интензивно отслабване.
Много са добри, ососбено тези за бедрата. В края на заниманието дупето толкова те боли, че няма начин да не си сигурен, че си раздвижил сланинките и то само в рамките на 20 мин.

# 13
  • Мнения: 1 906
Вчера правих упражненията на Мери Уинзор за бедра, корем и интензивно отслабване.
Много са добри, ососбено тези за бедрата. В края на заниманието дупето толкова те боли, че няма начин да не си сигурен, че си раздвижил сланинките и то само в рамките на 20 мин.
В линка с упражнения, който си дала има ли тези на Мери Уинзор?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт