Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас/Neumagen-dhron,Germany

От два дни сме с висока Т и кашлица,диагнозата е виросен бронхит.Изписаха ни Зинат,който много трудно го пие .Първите няколко приема направо ги повърна.След кой прием би трябвало да му спадне Т?Докторката каза и днес ако не иска да го пие да го сменя с Цефзил.Кой е с по бързо действие?
Цитирай

Ефектът от АБ идва след 3-тия ден,т.е. тогава се забелязва подобрение,по-ниска температура .Но след като детето не го приема нормално...не знам до колко ефективно действа АБ?! newsm78За Цефзил не мога да ти кажа нищо,защото нямам наблюдения.За Зинат знам,че е много добър.Поне при нас действа много бързо.
Бързо оздравяване! Peace
Цитирай

ГОре на черешата...

Подобрение - от 48 до 72 часа при редовен прием.
Цитирай

Where troubles melt like lemon drops

И двата са отвратително горчиви. И моят син ги повръщаше и се бях отчаяла направо, но случайно открих начин да му ги давам. Мием зъбите, давам АБ и съвсем бързо изплакваме устата. Разбрах ,че не трябва да се насилва, а да се убеди, че е кремче или нещо подобно .
Дано да успееш да му го дадеш.   Peace
Педиатърката ни каза ,че някои го давали в течен шоколад.
Цитирай

Варна

Аз доколкото помня можеше да се разтваря във вода, мляко или сок  newsm78 преди употреба, защо не пробваш така  Peace На моето диване, добре му понесе Зината  Peace
Цитирай

София

Аз доколкото помня можеше да се разтваря във вода, мляко или сок  newsm78 преди употреба, защо не пробваш така  Peace На моето диване, добре му понесе Зината  Peace
И на самата листовка пише, че може да се разтваря, но НЕ в топли напитки, а със стайна температура или хладни. Пише също, че е добре да се дава по време на хранене.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.