ИЗБОР НА ПЕДИАТЪР ВЪВ ВАРНА???

  • 565
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Хей, сладурки моля ви кажете кога и как си избрахте педиатър за бебенцето???
Нямам никакви подобни познати ,никакъв ориентир, но ми се иска поне да е наблизо в района в който живея-Лятно кино Тракия.
Не съм наясно кога и как се избира изобщо всякакви подробности около това Rolling Eyes newsm78

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 13:21 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 814
  Разрови се в Здравния справочник- там ще намериш информация Peace

# 2
  • Мнения: 111
Хей, сладурки моля ви кажете кога и как си избрахте педиатър за бебенцето???
Нямам никакви подобни познати ,никакъв ориентир, но ми се иска поне да е наблизо в района в който живея-Лятно кино Тракия.
Не съм наясно кога и как се избира изобщо всякакви подробности около това Rolling Eyes newsm78


Здравей! Аз също съм с подобен проблем и ще следя темата с интерес! Също живея в този район и съвсем скоро ще ни се наложи да си избираме педиатър  Laughing!!!

# 3
  • Мнения: 545
При първото дете личният ми лекар ме посъветва при кого да се запиша. Доверих му се, не съжалявам. Иначе друг начин е от майки в района да се посъберат мнения и да се насочите около месец преди раждането кого ще изберете, да отидете да говорите с лекаря, за да сте сигурни, че ще ви запише при него. А лекарят ще ви каже точно какво и кога да направите когато се роди бебчо, за да станете негови пациенти.

# 4
  • Мнения: 37
Аз също живея до лятно кино Тракия но педиатъра ни е в Градска болница и съм много доволна.Попитай личния си лекар да ти препоръча някой а ако не го направи има един МЦ до Експресбанк за който съм чувала че педиатърката е много добра.Успех.   

Общи условия

Активация на акаунт