Гиналгин по време на бременност?

  • 988
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Някой ползвал ли е тези глобули по време на бременност?
Гинекологът ми ги изписа, но в листовката пише да не се прилагат при бременност и кърмене.
Нещо повече, чета, че Гиналгин се изписва за лечение на бактериални инфекции, а на мен не ми е правено изследване скоро. Преди 2 месеца правих микробиология и излязоха само гъбички.
Полижинакс-ът не помогна и сега докторът каза да взема Гиналгин.
Много съм скептична, купих ги тия глобули, но ме е страх да ги почвам Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 107
На мен ми ги бяха изписали 9 месец без да ми правят изследване ,по думите на мойта гинеколожка,профилактично,прочетох листовката ,и мен ме хвана страх,но си сложих една,две и спрях......в 6 месец също и аз ползвах Полижинакс.Питала съм защо на всички листовки пише че не се препоръчват при бременност-просто се презастраховат.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На всички глобули пише така.
Не се тревожи,просто производителя се застрахова.
Щом ти ги е изписал гинеколог,няма за какво се притесняваш.

# 3
  • Мнения: 447
Аз ги ползвах, сега нямам проблеми. Според гинеколога не вредят на бебето... newsm78

# 4
  • Мнения: 5 539
Реших на своя глава да си направя микробиологично изследване Confused Резултатите ще са готови в сряда. Дотогава няма да правя нищо. Ако има някакви бактерии, тогава ще ползвам Гиналгина. Ако са само гъбички... нещо друго, например Гино-Певарил.
Ех, ама тия лекари как предписват само на око лекарствата! Tired Големи грижи ми образува този мой доктор

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз сега си  слагах точно за гъбички днес ми е 10 ден, и на мен полижинакса не ми помогна и минах на тези не се притеснявай въпреки че с нашите лекари сме длъжни да внимаваме.

# 6
  • Мнения: 5 539
Дано да ти помогне, Мира!
Ама от това, което прочетох, останах с впечатлението, че се препоръчва за бактерии, трихомони и т.н., не за гъби.
При кой лекар ходиш на консултации?

Общи условия

Активация на акаунт