Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

По-близо до звездите

Става въпрос за декларациите, които подаваме в началото на годината - към тях подадох и притурка за семейното подоходно облагане.
Има ли някой информация какъв е срокът на изплащане на тези пари, които държавата връща?
Цитирай

Обикновено до 40 дни след като си подала декларацията, ти ги превеждат по сметката, която си посочила.
Цитирай

45 дни мисля, а чакам вече 2-ри месец  Mr. Green
Цитирай

По-близо до звездите

Ами и аз чакам вече втори месец и затова реших да питам да не би да има някаква промяна в срока на изплащане.
Понеже вече взех да се съмнявам колко правилно съм си написала банковата сметка.  ooooh! Но толкова пъти я проверявах тая декларация, че 99% съм убедена, че е вярно написана
Цитирай

Чака се явно... Дано парите не са ти спешни...
Цитирай

Бургас/София

Аз ги получих още преди месец. Банковата сметка беше объркана и ми се обадиха да ми я искат отново.
Цитирай

На мен ми ги преведоха още на втората седмица. Но миналата година бях забравила да си пиша банкова сметка и те ми открили в СиБанк. Тази година ми казаха, че си ме чакат, да ходя да си ги тегля, ако искам. Аз съвсем ги бях забравила тия пари, ама им се накефих, де Laughing
Цитирай

Ако се позвъни в ТД дали ще дадат някаква информация?
Цитирай

Пробвайте на този номер -  0700 18 700 .Телефонното обаждане е на цената на градски разговор от цялата страна. Телефонът работи в установеното за НАП работно време – от 9,30 до 17,30 ч. в делнични дни. Обажданията от мобилни телефони към телефон 0700 18 700се заплащат по стандартната тарифа на съответния мобилен оператор.Общото времетраене на един разговор със служител на НАП е ограничено на 5 минути.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.