Какво Ви е мнението за "Вита"

  • 17 197
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
започнах прегледите там и за сега съм доволна. Но бих  искала да видя и други мнения. Предлагат ми пълен пакет ЖК до края на беременността и цената е 450лв. Благодаря !

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Нямам преки наблюдения, но ще си позволя да споделя ,това, което се случи на моя приятелка. Доста време е ходила там на редовни прегледи. Една година се опитва да забременее, като при всеки преглед й казват, че всичко е наред и няма причина да не забременее. Накрая е отишла при специалист в Шейново, който е открил ендометриозна киста. Оперираха я, сега още се лекува и в най-добрия случай ще опитва за бебе след два месеца. ПРимерът е просто потресаващ, но гинеколожката от Вита, я е изпуснала просто. През тази година сее влошавала, ако беше хваната по-рано, едва ли щеше да има тези проблеми.

# 2
  • Мнения: 577
и аз се разубедих мисля да започна прегледи в Св.София (Тина Киркова)

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 09:31 от cool_poli

# 3
  • Мнения: 61
ПРимерът е просто потресаващ, но гинеколожката от Вита, я е изпуснала просто. През тази година сее влошавала, ако беше хваната по-рано, едва ли щеше да има тези проблеми.


моля те кажи коя е тази гинеколожка, ако знаеш.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Гинеколожката е д-р Антоанета Илиева. Била е много любезна, обръщала е внимание, в това отношение не е имало какво да се желае повече. Но фактът е налице за съжаление.

# 5
  • Мнения: 191
Имах много проблемна първа бременност и почти п рез цялото време лежах в Св София. Когато забременях за втори път - пак се записах на консултация там и пак ми казха, че трябва да лежа през цялото време и да ми направят серклаж и да пия лекарства за задържане. Др Кълвачева от Вита след преглед ми обясни, че имам скъсена шийка на матката - физиологичен дефект и че няма нищо страшно. Спрях да работя една седмица преди раодя, оих само магнезий и родих много лесно - пак във Вита.

Не съм плащала абонамент за да ми следят бременноста - плащах когато ходех на прегледи, а за изследванията си взимах талон от Джи Пи -то

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896
Защо избираш болница, а не лекар, което би било по-логично?  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 288
аз пък ходя на прегледи при д-р илиева от почти 10 години. ходила съм и при други лекари, когато е била в отпуска и майчинство. не са ми открили нещо, което тя да не е забележила. искам да кажа, че точно тя ми откри полип в матката и ме насочи към много по-лека оперативна намеса, отколкото искаха да ми правят в шейново.
бремеността и раждането бяха във вита при същата лекарка. просто нямам никакви забележки. за мен тя е изключителен професионалист. възстанових се бързо от секциото. винаги е много внимателна и преглежда всичко по няколко пъти.
за вита като болница почти нямам забележки. грижата за мен и бебето беше много добра. имах телефон до себе си и за най-малкото можех да звънна и да дойде акушерка. в стаята условията са отлични- тв, хладилник, климатик, самостоятелна баня. сам си в стая. бебето ако искаш е при теб. ако искаш, е в детското отделение. таткото можеше да идва когато си поиска и за колкото време иска. както и майка ми.
за второто, живот и здраве, пак искам там. но да уточня- аз избирам лекаря, а не болницата. ако д-р илиева се премести, ще раждам там, където е тя.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Както е казала Гуш-избери си лекар,на когото имаш доверие.Това за мен беше най-важното през бременността и по врече на раждането.
Във Вита попаднах съвсем случайно.Попитах кой е на смяна и ме изпратиха при Д-р Цанов.Този лекар ме спечели от първия преглед просто.Съответно ходих там на платена ЖК и там родих,при Д-р Цанов.Условията и отношението са перфектни,както са ти казали преди мен.Не бих се колебала да родя втори път там,при същия лекар.
Мразя,направо ненавиждам порочната практика в държавните болници да изнудват родилките да дават рушвети на определени лекари.Никога не бих го направила,затова родих и ще раждам пак някой ден само в частна болница.Поне знам за какво плащам.

# 9
  • Мнения: 68
Да се включа и аз. Аз също ходя на ЖК при др.Цанов във Вита. Много всеотдаен и отговорен лекар. На мен ми е първа пременност и много се притеснявам за най-малкото нещо, но той винаги много търпеливо отговаря на всичките ми въпроси и разсейва страховете ми. Не съжалявам нито за миг за решението си да ползвам услугите на този лекар и в тази болница. Решила съм да родя при него. Горещо и го препоръчвам.

# 10
Мнението ми е изцяло положително. Аз също ходя на ЖК във Вита от момемта, в който разбрах че съм бременна и съм много доволна. Скоро ще раждам и както можеш да се досетиш също ще бъде във Вита.

# 11
  • София
  • Мнения: 672
И аз ходя на ЖК във Вита при Д-р Илиева. И преди да се запиша там обиколих проучих доста болници и лекари. Факт е че пред кабинета на Д-р Илиева винаги е опълчение и си записвам датите за преглед 15 дена по - рано, но тя винаги е била много внимателна и ме е изпращала на всички необходим изследвания при най-добрите специалисти.

Едно е вярно - трябва да се избира лекаря, а не болницата. Аз ходих на 3Д при доц. Томова в "Свети Лазар" и искам да ви кажа, че в тази болнца не бих стъпила никога повече, освен ако не е заради доц. Томова!!! Просто съм потресена от снобщината и отношението в "Св. Лазар".

# 12
  • Мнения: 851
Аз ходя при д-р Илиева във Вита на профилактични прегледи повече от 7 години. Сега съм на ЖК при нея и съм страшно доволна - много добър специалист, много е внимателна и загрижена. Решила съм също да раждам при нея през януари живот и здраве   Hug

# 13
Да уточня ДКЦ Вита е прекрасно ДКЦ, но болница Вита е нещо различно.

Ето нашата история: http://docs.google.com/Doc?id=dcjf33hh_18p5gvk4

# 14
  • Мнения: 179
 Съжалявам за момичето и това ,което и се е случило,но на мен имено д-р; Илиева ми откри забравена плацента от раждането и то след като два пъти бях ходила на преглед при светилото ,което ме изроди в Шейново  /той твърдеше ,че съм супер!?/:2gunfire:  Общо взето ,ако не беше тази жена,незнам какви последствия щеше да има   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт