имате ли проблеми със съседите,след като се е родило бебето?

  • 1 210
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Имате ли проблеми със съседите,след като се е родило бебето ви и как ги решавате?

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И тази тема и тази за презервативите, не са за Красива мама.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, не сме имали.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 047
Предполагам, че сме по-шумни с детето, никой не се е оплаквал. Но дори и да се оплачат, какво мога да направя?? Не мога да накарам детето да не тича, да не крещи и подобни. Като поотрасне повече, може да му се обясни.

# 5
  • Мнения: 2 401
Имах проблеми,  изпокарах се с някои, че не ми пазят тишина.  Laughing
Предполагам, че питаш дали някой се е оплаквал от бебешкия плач  Simple Smile. Ако в такъв момент (продължителен плач), когато и аз съм супер изнервена някой се обади да се жалва, направо го изяждаммм!

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Никакви!

# 7
  • Мнения: 1 564
Не,не сме имали проблеми със съседите след раждането на децата.

# 8
  • Мнения: 1 733
Не сме имали роблеми, даже напротив - всички станаха по-мили и дружелюбни.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Съседите под нас никога не са се оплакали че вдигаме врява, но на прошка купих една торта и я занесох като извинение че малкия или плаче или хвърля играчки по пода, или скача от масата. Не си представям аз как бих издържала ако се прибера уморена от работа и не мога да си чуя телевизора от данданията над главата ми.

# 10
  • Мнения: 8 999
Само това оставаше! Те имат проблеми с мен, защото непрекъснато им шъткам и изисквам да пазят тишина следобед и след 10 часа вечер още по-стриктно, отколкото преди да имам деца.

# 11
  • Мнения: 7 723
Аз като видна спамърка ще пооспамя малко темата, екскюзми....  Heart Eyes

baibibi , ЧРД на "ТЯ"  Hug

# 12
  • Мнения: 8 999
Аз като видна спамърка ще пооспамя малко темата, екскюзми....  Heart Eyes

baibibi , ЧРД на "ТЯ"  Hug

Ай благодарско! Ама къквъ си наблюдателнъ!

А да допълня за съседите и тишината - и преди децата се опитвах да наложа спазването на елементарните правила за това кога може и кога не може да се вихри купон, но сега, въоръжена с достойното алиби за две деца, някак си повече се стряскат като шъткам.

# 13
  • Мнения: 25
О да имаше един пубер беш качил колоните на уредбата на тавана си тоес моя под .Като я на бичи децата както спят започват да ревьт по голямото си слагаше рьцсте на ушите и пищеше.Първо молех тръшкаха ми вратата пред носа.Накрая виках полициа при всекс висок зук след 23 ч.Преместихме се съседите са супер.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Със съседите до нас - не.
Веднъж исках да се извиня на съседите от долният етаж, че малкият мого вика, хвърля играчки на теракота и много се чува. Но звънеца им беше откачен и не можах.
Съседа от горе прави купон на 2-3 месеца който проклинам до следващият купон. Ако ме засече на другият ден, не смее да ме погледне. Не ние сме му проблем, а той на нас.

Общи условия

Активация на акаунт