В шок съм..

  • 3 914
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ей, хора, не се подигравайте с жената  Naughty Вярно или не, молете се да не ви дойде до главата Shocked

# 16
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy
Ами какво да ти кажа......дано никога не ти се случи.

# 17
  • Мнения: 1 715
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy
Ами какво да ти кажа......дано никога не ти се случи.
От колко време сте семейство?Въобще знаеше ли нещо за тази жена?
Много гадна ситуация newsm78А той знае ли,че вече си в течение...

# 18
  • Мнения: 3 268
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy
Ами какво да ти кажа......дано никога не ти се случи.
По принцип не вярвам на хора,които пишат анонимно.Нямам нищо против теб.В този форум много пъти са се опитвали да ни подведат.

# 19
  • Мнения: 7 640
Цитат
Това нали не е поредната пързалка?! Shocked

и

Цитат
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy


такива коментари не са нужни, мисля.
Освен, ако нямата дневна мисия да огорчиш непознат или пък мъжете ви си оставят ташаците вкъщи като излизат.

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 15:10 от PolarFox

# 20
  • Мнения: 7 723
мари__ , а вие имате ли деца?

# 21
  • Мнения: 1 783
Мери, аз не виждам да е дошъл краят на света.
Успокой се и помисли дали искаш да живееш с него при създалата се ситуация.
Прецени добре + и -
Нямам представа за твоите чувства към него, за неговите към теб.
не знам подробности, така че не мога да те посъветвам нищо сериозно, но ако аз бях на твое място и науча нещо подобно, бих го приела спокойно. Все пак е дете на мъжа, когото обчам.
Успех

# 22
  • Мнения: 1 733
Мери, аз не виждам да е дошъл краят на света.
Успокой се и помисли дали искаш да живееш с него при създалата се ситуация.
Прецени добре + и -
Нямам представа за твоите чувства към него, за неговите към теб.
не знам подробности, така че не мога да те посъветвам нищо сериозно, но ако аз бях на твое място и науча нещо подобно, бих го приела спокойно. Все пак е дете на мъжа, когото обчам.
Успех
Cathie, аз със сигурност не бих приела така спокойно нещата. Ти така ли би действала в подобна ситуация? Вярно, че е дете на мъжа,когото обича, но това не улеснява нещата. Напротив - прави ситуацията още по-тежка, защото мъжът, когото обича, е действал зад гърба й...подиграл се е със семейството си. А другата жена - тя знае ли, че той има семейство или също е била излъгана?

# 23
  • Мнения: 3 268
Мари изчезна.Защо ли? newsm78

# 24
  • Мнения: 47 821
мари, ясно е че си в шок, но сподели нещо повече за ситуацията все пак

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все пак е дете на мъжа, когото обчам.
Нали там е проблема #Silly

# 26
Ако мъжът ми крие дете от предишна връзка би ме заболяло не толкова заради лъжата,колкото заради това,което се крие в нея.Защо му е да крие?Той те обижда и подценява по този начин! ignore2Крие заради пари,заради недовършени отношения откъм сантименти към нея.. ooooh!Не бих могла да те успокоя!Извинявай,ама аз бих го  #2gunfireЗадник!

# 27
  • София
  • Мнения: 337
Моя позната има същият проблем, но въпросното дете е резултат от паралелна връзка на съпруга. познатата ми научи за това, когато другата жена е завела иск за бащинство.

всичко се случва на този свят. говори с мъжа си, все пак не винаги нещата са такива, каквито първосигнално ги възприемаме.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 198
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy
Ами какво да ти кажа......дано никога не ти се случи.
По принцип не вярвам на хора,които пишат анонимно.Нямам нищо против теб.В този форум много пъти са се опитвали да ни подведат.

И това не е причина да решиш, че е пързалка... Може и да е, а може и да не е!!! Не е задължително всички да са толкова смели, че да пишат подобни неща регистрирани. Времето ще покаже как седят нещата  Wink

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Съгласна съм с Vache. Още повече че в такава сложна ситуация човек е така объркан, че незнае къде се намира. Камо ли да се е залепил за компа и да отговаря на всички.
Само тя си знае какво й е в момента....

Общи условия

Активация на акаунт