В шок съм..

  • 3 915
  • 45
  •   1
Отговори
Случайно разбрах, че мъжът ми има дете от друга..В шок съм. Незнам какво да правя.
Той отричаше първоначално, после си призна.
Грижи се за тях, а аз не съм и подозирала.
Ще се побъркам.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Случват се и такива работи.
Всъщност какво трябва да коментираме? Да те успокоим? Дружно да оплюем мъжа ти? Да гадаем дали това е пързалка?

# 2
  • Мнения: 1 243
Това нали не е поредната пързалка?! Shocked
Как така случайно се научават такива неща,просто не ми го побира мозъка. И ти нищо не си подозирала, не си усетила нищо?!...

# 3
  • Мнения: 364
Успокой се! Hug

От кога сте семейни? Детето от другата жена, от преди вашия брак ли е?

Дай си време да осмислиш ситуацията. Че те е лъгал, лъгал те е. Въпросът е, кога точно се е случило?
Доверието трудно се възвръща. Все пак, изслушай го внимателно, задай си въпросите. Само така ще си изясниш картината. Тогава ще си наясно с чувствата си. Детето, само по себе си не е беда, но лъжата.....
Ох, дано се справите!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 401
Е това е ШОК наистина!

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Това нали не е поредната пързалка?! Shocked
Как така случайно се научават такива неща,просто не ми го побира мозъка. И ти нищо не си подозирала, не си усетила нищо?!...

Викай пази Боже,че имам позната точно в такава ситуация Naughty

Ами не знам какво да ти кажа,ама както Рени е писала и такива неща се  случват!

# 6
  • Мнения: 2 336
Успокой се! Hug

От кога сте семейни? Детето от другата жена, от преди вашия брак ли е?

Дай си време да осмислиш ситуацията. Че те е лъгал, лъгал те е. Въпросът е, кога точно се е случило?
Доверието трудно се възвръща. Все пак, изслушай го внимателно, задай си въпросите. Само така ще си изясниш картината. Тогава ще си наясно с чувствата си. Детето, само по себе си не е беда, но лъжата.....
Ох, дано се справите!  Hug
На същото мнение съм. Ако имаш сили и си струва опитайте да си оправите връзката.
Ама сигурно много боли...

# 7
  • Мнения: 47 821
 Crazyдано не е истина, все си мисля че такива неща стават само по филмите  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 7 640
Crazyдано не е истина, все си мисля че такива неща стават само по филмите  Rolling Eyes

уви, идеите за филми ги вземат от живота.
мари_, кога е станало- преди или по време на връзката ви?
Много боли, предполагам, съжалявам за теб

# 9
Crazyдано не е истина, все си мисля че такива неща стават само по филмите  Rolling Eyes

О в България се случват и други неща, за които ти е бедна фантазия, примерно богата жена да си плати на мъж за да има дете от него, щото е много хубав -осеменителя,той беше така да се каже Избрания от доста хубави момчета, които можеше да получи срещу пари, без да иска нищо от тях, като внимание примерно към детето! И това не е пързалка , за което казвам, а е действителност, която се случи пред очите ми!
При хората с много пари, това се случва много често и не е тайна за никой! Така, че мен това не ме шокира! В крайна сметка, българската действителност е такава! И по-далече от такива хора! И кой знае колко още подобни истории има в България, а е навсякаде по света! Жалко е, но е факт че се случва и ще продължава да се случва!
Защото ценностната система на хората се изкриви с годините, това което през годините е било добродетел, сега се смята за порок и обратно!

# 10
  • София
  • Мнения: 392
аз също имам такъв познат,но жена му все още не знае. той казва ,че си я обича и иска да остарее с нея,но тя не може да има деца,а той след 8 год.семеен живот и вече наближавайки 40те явно е осъзнал,че иска да остави някой след себе си. детето е от една меко казано лека девойка,но със сигурност е негово,а и му е одрало кожата.той го взима и ходи там тайно от жена си,защото мисли ,че ще го напусне ако разбере и много ще я нарани.нямам представа как ще свърши всичко. newsm78не знам какъв е вашия случай,но щом досега не си разбрала,значи с нищо не е ощетил вашето семейство за сметка на чуждото и трябва да чуеш и неговата гледна точка.такива положения са много сложни и никога не са само в черно-бяло.

# 11
  • Мнения: 1 733
Наистина си е шок! Но как така нищо не си усетила.....Дано на никого не се случва да преживее това! Дано успееш да се справиш със ситуацията!

# 12
  • Мнения: 7 640
..............но щом досега не си разбрала,значи с нищо не е ощетил вашето семейство за сметка на чуждото и трябва да чуеш и неговата гледна точка.такива положения са много сложни и никога не са само в черно-бяло.

а според мен е много обидно, че не само е мълчал, ами и е отричал. Нищо бяло и оправдателно не мога да намеря Confused

# 13
  • Мнения: 7 723
Няма да влизам като гост и да те успокоявам,
че аз така съвсем случайно разбрах, че имам брат,
който се оказа съвсем малко по- голям от дъщеря ми.
Нормално е да си в шок, и аз бях в шок, майка ми- също,
истинския ми брат- също.
Прегръщам те и стискам палци да бързо да се съвземеш от ситуацията  Peace

# 14
  • Мнения: 3 268
Чакай да си взема кънките за лед,че съм ги забравила у дома.Та какво казваш,имал дете от друга?Това в кой латиносериал го гледа,щото текат няколко с такава тематика. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт