Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета,
дайте съвет къде мога да си купя количка Чиполино - Пуки.
Къде има магазин на тази фирма.
Казаха ми на Илиянци,но не може да няма магазин в който да продават някъде в София.
Ако знаете пишете моля Love
« Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 11:47 от kopche »
Цитирай

София... с надежда за преселение.

Примерно в Пакостник  http://www.pakostnik.com/bg/index.php
Цитирай

да по интернет можеш да я намериш Peace
Цитирай

Сф

Ами Пакостник си го има и "наживо" в Овча купел  Wink . А иначе- Пиги'с хаус, Малечко... В Хиполенд вероятно също ги има. Най- евтино ще да е в Пиги'с ( по моите наблюдения) Peace
Цитирай

Варна

Ами Пакостник си го има и "наживо" в Овча купел  Wink . А иначе- Пиги'с хаус, Малечко... В Хиполенд вероятно също ги има. Най- евтино ще да е в Пиги'с ( по моите наблюдения) Peace

Малечко не продава Чиполино 
Само ако те чуят ......................... 35
Цитирай

Сф

Ауууу, е с кой го сбърках? Нали на Конст. Величков е Малечко newsm78 ? Миналата година имаше, бре... newsm78
Цитирай

софия

Ауууу, е с кой го сбърках? Нали на Конст. Величков е Малечко newsm78 ? Миналата година имаше, бре... newsm78

до тях,в слънчице
Цитирай

София... с надежда за преселение.

В Малечко има Чиполино. Поне преди три месеца като си купувахме столчето за кола имаше.
Цитирай

Не се смей, продаваха. Не съм влизала скоро, но миналото лято имаше поне 15 модела.
Цитирай

Сф, Младост1

Като видя: Моля помогнете! в заглавието на някоя тема и си мисля, едва ли не, че става дума за сърдечна трансплантация.... Shocked #Crazy
Нека бъдем по-конкретни с питанията си, когато постваме теми, така повече хора могат конкретно да се включат с решения, иначе звучи подвеждащо и объркващо... Wink
За това и си позволих корекцията. Wink
Цитирай

Сф

Докато бременеех, не съм влизала в Слънчице Peace . В Малечко беше, отзад на рафтовете с колички бяха Чиполинските, а отпред- скъпите колички Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.