Не ви ли болят стомасите когато гладувате?

  • 2 883
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 748
Значи искам да смъкна 2-3 килограма, гладувала съм веднъж в живота си за 1 седмица преди години, когато свалих 5 килограма, но спомен от тогава вече почти нямам. Преди 2-3 дни реших да си намаля порциона на 2., т. е. не бих казала, че ще гладувам зверски, защото аз хапвам стабилно. Добре, обаче още същата вечер такъв корем ме сви, по-точно стомах, че веднага се отказах от диетата. Моля, кажете как гладувате, как се справяте с този проблем. Вижда ми се много лесно да хвана някой гастрит. Може би не трябва да се ограничи толкова количеството, колкото количеството на храната. И да уточня, непрекъснато се наливах с вода и сок, ядох череши и праскови, т. е. не се подложих на пълен глад.

# 1
  • Мнения: 4 111
Може би не трябва да се ограничи толкова количеството, колкото количеството на храната.

 newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 807
Не би трябвало...  newsm78
Гладувала съм доста /но говорим за глад на вода -Пол Брег, или олекотената форма, с плодове- Лидия Ковачева/. Правила съм до 20 дни и не е имало такъв случай при мен. Но глава - винаги ме е боляла и това означава, че има токсини, които се изчистват.
Но стомах - не.

# 3
  • Мнения: 552
Миличка, това ще да е от черешите  Naughty. Особено ако си ги поливала с водичка...........

# 4
  • София
  • Мнения: 748
Едва ли от черешите, ям по много откакто са излезли, пояснявам-не ме болят черва, стомахът ме свива.

# 5
  • Мнения: 3 716
Въпреки, че ям плодове в огромни количества и стомахът ми би трябвало да е свикнал с тях, тази година имах страхотни болки от черешите, придружени с повръщане newsm78. Всеки път когато ядях череши започваше ужасно да ме боли стомаха, все едно някой го къса с клещи. Пробвах няколко пъти, защото много ги обичам, ама накрая се отказах и ги спрях.

# 6
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Аз не мога да гладувам, защото имам гастрит и аха не хапна навреме, после ... шокова терапия - боли, боли. Ужас!
Мисля, че лечебното гладуване и други подобни неща не са за всички. Ако искате да отслабнете, трябва да изберете метода, който е най-подходящ за ВАШЕТО тяло. За такива като мен - с хронични гастрит и колит е най-подходящо да ядат по малко и начесто. И то не едно кафе и пакетче солети. От кафето също боли стомах - това е мъка за мен, защото много обичам да го пия Cry  Моят гастрит дойде от гладуване и лошо подбрани диети и сега съжалявам много.

# 7
  • София
  • Мнения: 748
Мдааа, така като се замисля, една от причините да спра кафето, когато ме тресяха нервите, бяха и стомашните болки. Като че ли най-удачно за мен ще се окаже честото хранене с малки порции.

# 8
  • София
  • Мнения: 461
Аз не мога да гладувам, защото имам гастрит и аха не хапна навреме, после ... шокова терапия - боли, боли. Ужас!
Мисля, че лечебното гладуване и други подобни неща не са за всички. Ако искате да отслабнете, трябва да изберете метода, който е най-подходящ за ВАШЕТО тяло. За такива като мен - с хронични гастрит и колит е най-подходящо да ядат по малко и начесто. И то не едно кафе и пакетче солети. От кафето също боли стомах - това е мъка за мен, защото много обичам да го пия Cry  Моят гастрит дойде от гладуване и лошо подбрани диети и сега съжалявам много.

Това все едно аз съм го писала, при мен е абсолютно същото.  Tired

# 9
  • Мнения: 465
Аз не мога да гладувам ,всички диети ми са включвали хранене ,но не и гладуване ,така подлагаш на стрес организма си  и след това той се опитва да върне старото положение по всякъкъв начин ,затова се получава този йо-йо ефект .Сега съм на режим на Дюкан и съм изненадана както от резултатите така и от лесната диета ,която спазвам   bouquet

# 10
  • Мнения: 213
здравейте аз също имам гастрит и като всички обичам плодове скоро си купих череши и изядох десети на никога не съм предполагала какво ще ми се случи дори и съпругът ми се изплаши три дни имах ужасно главоболие и болки в стомаха и то от десетина черешки само като се сетя ми се  newsm45 newsm45затова ти препоръчвам мила ИЗБЯГВАЙ ЧЕРЕШИТЕ  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 817
Гладувала съм няколко пъти с плодове и чай и никога не ме болял стомах. За мен обясненията са две възможни. Единият вариант е да имаш развален стомах. Другият е, че плодове с вода и сок (какво е това гладуване със сок? пие се само фреш!) най-вероятно са ти подействали разхлабващо  Hug .

# 12
  • Мнения: 4 770
 Така като ви слушам, май има нещо тотално не в ред в тазгодишните череши. Добре, че не обичам.
 А за глада - през живота си никога не съм гладувала истински, даже и за ограничаване - също много малко дни, ако се съберат няма да направят и 2 месеца. На глад не издържам, коремът ми е чувствителен и никога не го оставям празен. По-важно е какво ядеш. Peace

# 13
  • Мнения: 928
Аз не гладувам  Naughty и за това нямам такъв проблем.Избери си някой режим, който е здравословен, а не драстичен глад и хапвай по 3-5 пъти дневно по малко.С глад се сваля много по-трудно /да не казвам хич/  УСПЕХ  Peace

# 14
  • Мнения: 4 678
Не гладувай,пътят към Йо- Йо е този  bouquet

# 15
  • Мнения: 6 958
Никога не ме е болял корем от гладуване... случвало се е за кратко и то веднага след пиенето на много студена вода  Rolling Eyes А твоите болки си ги обяснявам с яденето на череши...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт