АГ преглед след секцио

  • 1 577
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте,
колко време след раждането, а имменно секцио,мога да отида на гинекологичен преглед?

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 14:20 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 4 784
Аз отидох на 20-ия ден. Прегледаха ме обстойно и Слава Богу всичко си беше наред   Simple Smile

# 2
  • Мнения: 40
Когато ти спрат лохиите.
Аз отидох на третия месец след секциото- гинекологичен и ултразвук /вагинален/.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Като ми свършиха лохиите-при мен около 40 ден Peace

# 4
  • Мнения: 545
При изписването от родилното в епикризата бяха записали 2 дати за явяване на контролен (безплатен) преглед в болницата (където си родила). Аз отидох на първата, въпреки че още имах лохии. При гинеколога, при когото си била за проследяване на бременността, можеш да отидеш пак безплатно (по здр. каса) до 45-тия ден след раждането.

# 5
  • Мнения: 5 401
Аз също ходих след като приключат лохиите за цитонамазка. И още веднъж когато ми се регулира цикъла.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 5 718
Трябваше да ида към 40тия ден за ехограф и на 6м за цитонамазка и цялостен гинекологичен преглед.

# 7
  • Мнения: 8 769
ЗДравейте,
колко време след раждането, а имменно секцио,мога да отида на гинекологичен преглед?
След като ти свършат лохиите

# 8
  • Мнения: 10 982
Ходих малко след 40-тия ден на преглед (без видеозон) + цитонамазка.

# 9
  • Мнения: 1 467
мен ме домързя и отидох след 2 месеца.

# 10
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
Мен никой не ме прегледа в Родилното и отидох веднага след като ме изписаха, значи на 8-я ден. Исках да съм спокойна, че всичко се е изчистило. Прегледа ме само на видеозон. А иначе след 3 месеца на контролен и за да уточним контрацепцията.

Общи условия

Активация на акаунт