Какво буди бебето ви най често?

  • 1 579
  • 39
  •   1
Отговори

Анкета

Какво буди бебето ви най-често?

Опции:

  • Мнения: 262
Здравейте майчета! Напоследък синът ми започна да се буди от какво ли не, а да не кажа че навън е вече почти невъзможно да спи повече от 20-30 мин. Та правя една анкета да видим какво най-много ни събужда бебетата навън или в къщи.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Когато сме навън в парка обикновено се буди от другите бебета/деца/възрастни  Peace Спи най-много половин час. В къщи спи доста по-спокойно.  Simple Smile 

# 2
  • Мнения: 1 273
Навън се буди от детски викове, а у нас от ремонтите на комшиите.

# 3
  • Мнения: 10 982
Буди се от рязко изскърцване, издрънчаване и т.н., но само ако преди да ги чуе около нея е била абсолютна тишина. Затова гласувах с "Друго".

# 4
  • Мнения: 2 197
Нищо освен домашния ми телефон не я буди. Звъна на GSM-а не я притеснява. Клаксони, свирки, тропания, прахосмукачка - също. Реагира само на телефона. Ако спи навън ако няякой не я бутне няма да се събуди.

# 5
  • Мнения: 1 877
Дарин се буди от духане на нос.А пък Боян - от нищо.Дори да е заспал в кухнята (и там имаме креват) и аз да включа пасатора - ,той не се буди.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
От известно време спи много леко и на практика се буди дори като бръмне комар...  Laughing
По въпроса ти - най - вече от ЧОВЕШКИ шумове, във всички смисли.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Нищо. Спи като пън, ако й се спи.

# 8
  • Мнения: 1 044
Навън се буди от детска глъч, а в къщи се събужда само, ако има храносмилателни проблеми, иначе никакъв шум не го трогва.

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Навън от викове на други деца или възрастни и от шума на мотори. В къщи, ако е заспала на тишна се буди от най-лекото изскърцване. Ако е заспала докато работи телевизора се буди от телефона или от тропота на  #2gunfire олигофрените над нас.

# 10
  • Мнения: 94
Няма шум, който може да го събуди!

# 11
  • София
  • Мнения: 629
повечето пъти когато я събужда нещо е сестра й уж да я погледне дали спи и вече я е събудила Simple Smile

# 12
  • Мнения: 793
Навън от нищо не се буди, вкъщи от външната метална врата и то само ако се затвори  много силно  Peace ама то и аз се събуждам от нея  Crazy

# 13
  • Мнения: 5 401
Само една опция не ми стига да гласувам!  Confused Буди се от крещящи и пищящи хора, кучета, коли...

# 14
  • Мнения: 91
Гласувах от кучета, ама май и от всичко останало. Блазе на мамите със спокойни бебета! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт