Мъжко изказване

  • 5 531
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако моя мъж ми каже така ще ги махна на часа. След което ще го хвана за врата и ще го питам с коя ме сравнява че му изглеждам прекалено космата.

# 46
  • Мнения: 843
Исках само да добавя, че Хайди Клум
е с мустаци почти като на шефа на
Военно-историческия музей. Това обаче
не й пречи да трупа пачка и да се усмихва.

  Хайди Клум.. ?? Тази  прекрасна мацка?  Край!!!  ще си ходя с мъхчетата, никви таквиз.

# 47
  • Мнения: 391
Безцеремонно е подходил ,но може да си е такъв.
От друга страна,на мен ми прилича на загриженост,но
дали е за теб или за неговата "репутация" - ти най-добре си знаеш.


# 48
  • Мнения: 677
Ай стига бе! Мустаци...А ние оня ден аналното окосмяване оплюхме  Grinning

# 49
  • Мнения: 5 468
Ами щом са три косъма, отскубни ги и толкова. Защо трябва да ходиш да ти правят кола маска, абе луди сте вие... Както се заскубахте отвсякъде... и като набодете ooooh!. Преди няколко дена пипнах на една моя позната ръката отгоре. Леле!!! Ами тя бодеше. А гола, та грозна... Викам й: "Що ти боде ръката ма?", а тя - "Ами трябва да ходя на кола маска днес-утре, когато ми остане време"... пфуй...

Аз имам късмета, да съм кюсе (така ли се пише Joy) в мустаките. Нямам изобщо нищо.

# 50
  • Мнения: 5 468
но мъжът ми от известно време няколко пъти ми казва да си махам 'мустаците'.
Попита ли го защо? Бодат ли го,
гъделичкат ли го, разраняват ли го?
Ама може пък просто да не му е приятно, като я целува, да й смуче мустаките...

# 51
  • Мнения: 648
    Незнам дали с това, което ще разкажа ще помогна на авторката да вземе решение, но се сетих от темата й Crazy
   Случка във фризьорски салон(действителна): козметичката е готова с предна клиентка и се качва на етажа на фризьорите, където е пълно с клиенти и се провиква: "Жената с мустаците да идва" Flutter

# 52
  • Мнения: 2 563
Ами щом са три косъма, отскубни ги и толкова. Защо трябва да ходиш да ти правят кола маска, абе луди сте вие... Както се заскубахте отвсякъде... и като набодете ooooh!. Преди няколко дена пипнах на една моя позната ръката отгоре. Леле!!! Ами тя бодеше. А гола, та грозна... Викам й: "Що ти боде ръката ма?", а тя - "Ами трябва да ходя на кола маска днес-утре, когато ми остане време"... пфуй...


И после що темите за правописните грешки са по 20 страници... От обезкосмяване няма време за четене. 

# 53
  • Мнения: 4 555
Аз пък смятам, че ако не ги намира за големи, не трябва да ги маха само заради прищявка на мъжа си. Много му е лесно на него да говори, не той ще си хаби времето пред огледалото или при козметичката от днес до края на света... Ако не може да преглътне два косъма, за каква любов говорим?!
Не съм съгласна с теб.
В крайна сметка една жена трябва да е привлекателна за мъжа си, това не е никак маловажно.
Той не е някой случайно срещнат, че да не й пука как я намира.
Вярно, че й го е казал малко нетактично, но как такова нещо може да се каже така, че да не ти стане неприятно? Май няма как.
Освен това на мен лично би ми станало много по-неприятно всеки път да си мисля, че в мен има нещо, което го дразни като ме гледа, отколкото от една такава реплика.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 381
Махни ги!
И дръж на идеално избръснатата му брада.
Ежедневно  Mr. Green
И аз така смятам. Добре са те посъветвали да ти плати фото или лазерна епилация.

# 55
  • Мнения: 2 792
 Щом не намираш за необходимо да ги махнеш, не ги махай, аз не бих.

# 56
  • Мнения: 2 563
Не съм съгласна с теб.
В крайна сметка една жена трябва да е привлекателна за мъжа си,

Затова айде да застанем на глава, ако поиска той. Жената да не е циркова маймуна?

# 57
Не съм съгласна с теб.
В крайна сметка една жена трябва да е привлекателна за мъжа си,

Затова айде да застанем на глава, ако поиска той. Жената да не е циркова маймуна?



Не, но ако остане в операта рискува да бъде възприемана от твърде тясна и често нежелателна аудитория.

# 58
  • Мнения: 677
Никой не иска да заставате на глава, искаме да оставите мустаците за нас!
Ми вие утре и катинарчета ше почнете да пускате  ooooh!

# 59
  • Мнения: 3 423
Баси веселата тема станала.
 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт