Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

софия

моля, споделете ползвал ли е някой машинката на чико, която се включва в контакта? на райд-а пише че не може да се ползва в стаята при бременни и деца, та се чудя какво да включвам. цената на това нещо е около 25 лв.дали има смисъл?
Цитирай

София

Някои майки тук казват, че не вършело работа. Така, че май най- добрият вариант остава поставянето на мрежи против насекоми Peace
Цитирай

София, Дружба 2

И мен ме интересува. Записвам се да следя темата.
Цитирай

Тази тема я имаше и другаде  newsm78  Имам устройството с ултразвук,доволна съм  Peace
Цитирай

Варна

току що се сдобих с гел против комари/Чико/ и ще споделям впечатления
Цитирай

София

Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)
Цитирай

Пловдив

Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)
Няма значение,че в стаята има комари,ако е ефикасна машинката,може и да има,но не хапят. Peace
Цитирай

Велико Търново

Днес в отчетната ни тема една от майките каза,че въобще не е доволна и да не купуваме!Лично аз,не съм го ползвала Peace
Цитирай

вече в собствен дом

Аз си поръчах от Данет. Да видим дали ще има резултат.
Цитирай

Днес в отчетната ни тема една от майките каза,че въобще не е доволна и да не купуваме!Лично аз,не съм го ползвала Peace
Аз съм майката  Wink
Всъщност, на упътването пише,че при някои видове комари действието намаля'...освен да съм попаднала на мутанти  Mr. Green...все едно,аз съм цялата нахапана  ooooh!  #Cussing out
Забравих да уточня,че става дума за преносимата
Цитирай

София

Няма значение,че в стаята има комари,ако е ефикасна машинката,може и да има,но не хапят. Peace

МАШИНКАТА ДА НЕ ИМ СПИРА АПЕТИТА- ПЪЛНА ГЛУПОСТ 35 35 :
Цитирай

София

Аз съм майката  Wink
Всъщност, на упътването пише,че при някои видове комари действието намаля'...освен да съм попаднала на мутанти  Mr. Green...все едно,аз съм цялата нахапана  ooooh!  #Cussing out
Забравих да уточня,че става дума за преносимата
ДОБРЕ ЧЕ СПОДЕЛИ ОПИТА СИ. ТЪКМО ИСКАХ ДА СИ КУПЯ
Цитирай

Пловдив

МАШИНКАТА ДА НЕ ИМ СПИРА АПЕТИТА- ПЪЛНА ГЛУПОСТ 35 35 :
А какво става с тях,ако са вече в стаята,те не могат да се изпарят? newsm78
Цитирай
Тези продукти изобщо не действат. Купихме си устройството против комари, което е с лампичка и се включва в контакта и какво да ви кажа- всички сме наядени по цялото тяло и по цяла нощ гоня и трепя комари. Само където си дадохме парите.
Цитирай
За малката използвам спрея на Чико и съм доволна,като излезем на вън вечер се прибираме без нито една пъпка.За вътре в стаята използваме машинката на Райт и също нямам оплаквания към нея.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора