«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-20 от 20 отговора

в средата на мъглата

ћнени€: 3 804
от 3 години имам колит,смен€х н€колко лекар€ и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако н€кой има добро ле4ение ще съм много благодарна bouquet
÷итирай

ћнени€: 3 945
от 3 години имам колит,смен€х н€колко лекар€ и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако н€кой има добро ле4ение ще съм много благодарна bouquet

Ќ€ма да кажа нищо ново, че и това се лекува с хомеопати€. —амо алопатично лечение ли си пробвала?
÷итирай

в средата на мъглата

да определено,нищо друго не съм пробвала,затова и питам
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 559
ќбърни се към класически хомеопат. Ћечението е индивидуално и н€ма как да бъде определено по интернет. ”спех!
÷итирай

Ѕерковица

ћнени€: 1 859
А можеш да пробваш и с Нутриционистика. Моят мъж само така си реши проблема.
« ѕоследна редакци€: пн, 25 юни 2007, 22:34 от maatete »
÷итирай

ћнени€: 5 501
— прочистване на дебелото черво и диета. —ъвсем сериозно, нито хомеопати€ ти е нужна, нито билка, нутроционистика- да.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 112
»звинете, какво е нутроционистика?  Embarassed
÷итирай

-  ато нещо свърцано с ционистите ми звучи...  Laughing
÷итирай

Ћечение, което използва храната като лекарство. ÷€ла наука е и за различните хора, подходът е индивидуален, но при всички случаи се изготв€ диета- храни, които да изб€гвате и такива, които да употреб€вате с предимство.  оито са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област.
÷итирай

÷итат
... оито са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

ћоже би д-р Ћюдмила ≈милова?
÷итирай

Ѕерковица

ћнени€: 1 859
÷итат
... оито са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

ћоже би д-р Ћюдмила ≈милова?
ќооо, не, не, не! јко се интересува н€кой мога да го свържа с подход€щи€ човек, който да об€сни за какво става дума .
÷итирай

—офи€

maatete, познаваш специалист ли?
ќт д-р ≈милова и аз съм с лоши впечатлени€. Ќо пък имам познати, които са доволни. 

÷итирай

≈милова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търс€т клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Smile
÷итирай

—офи€

ƒа, чрез глад "лекува". Ѕила съм веднъж при не€ преди 10-11 години, н€ма да повтор€.
ј "лечението" в центровете й действително било доста скъпичко.
÷итирай

—офи€

—ега вид€х една рецепта на ¬анга за колит:
" ќЋ»“ - ƒва пъти на ден болни€т да пие суроватката от изстискано сирене, като изб€гва тлъста храна."
от тук http://www.vanga.info/prescriptions.html

Ќе съм € пробвала и не твърд€, че е ефикасна, но бих опитала на твое м€сто.
÷итирай

≈милова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търс€т клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Smile

- Ќе е задължително да се "набутваш" при не€, достатъчно е да прочетеш н€ко€ книжка, а колкото до глада - това е субективно усещане. “€ доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н. јко под гладуване се разбира отказ от тъпкано с хормони на растежа месо - да, така и.
÷итирай

а колкото до глада - това е субективно усещане. “€ доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н.
“очно това се разбира под пон€тието "лечебен глад", така поне е в книжката на Ћиди€  овачева. ≈милова не € познавам лично, единствено съм чела интервюта с не€ и съм € слушала в разни дискусии. »зглежда супер свежа и буди симпатии.
¬се пак, ако се захващаш с лечебен глад една книжка не е достатъчна, може зле да си изпатиш- имаше дори тема от едно пострадало от самолечение майче.  ой ти говори за месо с хормони  doh
÷итирай

в средата на мъглата

благодар€ на всички за помощта днес б€н на лекар изписа ми специална диета за колита дано с не€ да се оправ€
÷итирай

ћнени€: 2 466
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. ≈фекта е неверо€тен. “ака излекувах мо€ почти петгодишен колит. „есновите таблетки тр€бва да се пи€т поне 3 месеца. јз пих и един месец пробиотик. ”спех!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 900
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. ≈фекта е неверо€тен. “ака излекувах мо€ почти петгодишен колит. „есновите таблетки тр€бва да се пи€т поне 3 месеца. јз пих и един месец пробиотик. ”спех!
ќт къде се взимат тези чеснови таблетки?
» извин€вам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. –азлични видове ли е и как тр€бва да разбера какво точно да взема
÷итирай

ћнени€: 2 466
ќт къде се взимат тези чеснови таблетки?
» извин€вам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. –азлични видове ли е и как тр€бва да разбера какво точно да взема
»ма най различни производители и на чеснови таблетки и на пробиотици. ¬ъпрос на избор. ћожеш да потърсиш по аптеките или ако искаш повече информаци€ ми пиши на лични да си уговорим една среща и да поговорим.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-20 от 20 отговора