с какво да лекувам колит

  • 7 957
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Емилова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търсят клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Simple Smile

 - Не е задължително да се "набутваш" при нея, достатъчно е да прочетеш някоя книжка, а колкото до глада - това е субективно усещане. Тя доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н. Ако под гладуване се разбира отказ от тъпкано с хормони на растежа месо - да, така и.

# 16
  • Мнения: 14 654
а колкото до глада - това е субективно усещане. Тя доколкото съм чел лекува чрез плодова диета, сокове, чай с мед и т.н.
Точно това се разбира под понятието "лечебен глад", така поне е в книжката на Лидия Ковачева. Емилова не я познавам лично, единствено съм чела интервюта с нея и съм я слушала в разни дискусии. Изглежда супер свежа и буди симпатии.
Все пак, ако се захващаш с лечебен глад една книжка не е достатъчна, може зле да си изпатиш- имаше дори тема от едно пострадало от самолечение майче. Кой ти говори за месо с хормони  doh

# 17
  • Мнения: 3 804
благодаря на всички за помощта днес бян на лекар изписа ми специална диета за колита дано с нея да се оправя

# 18
  • Мнения: 3 410
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!

# 19
  • Мнения: 898
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!
От къде се взимат тези чеснови таблетки?
И извинявам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. Различни видове ли е и как трябва да разбера какво точно да взема

# 20
  • Мнения: 3 410
dtti, препоръчвам ти освен диетата да пиеш чеснови таблетки - 6гр на ден - според това колко мг е една таблетрка ще си определиш дозата. Ефекта е невероятен. Така излекувах моя почти петгодишен колит. Чесновите таблетки трябва да се пият поне 3 месеца. Аз пих и един месец пробиотик. Успех!
От къде се взимат тези чеснови таблетки?
И извинявам се за неинформираността, но какво точно е това пробиотик и от къде се взима. Различни видове ли е и как трябва да разбера какво точно да взема
Има най различни производители и на чеснови таблетки и на пробиотици. Въпрос на избор. Можеш да потърсиш по аптеките или ако искаш повече информация ми пиши на лични да си уговорим една среща и да поговорим.

Общи условия

Активация на акаунт