100% Кардио

  • 8 863
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 621
Бравос Поци, страшна темичка си отворил и аз съм ЗА  Peace кардиото - иначе няма сваляне Naughty "Не става само с режим - трябва и кардиооооо"  Mr. Green  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 678
Бравос Поци, страшна темичка си отворил и аз съм ЗА  Peace кардиото - иначе няма сваляне Naughty "Не става само с режим - трябва и кардиооооо"  Mr. Green  bouquet
smile3521 newsm10 smile3501 smile3525

# 17
  • Мнения: 890
Много хубава тема, чак ми се прииска веднага да започна тренировките по дни на пътеката. Само че сега като е хубаво времето изобщо не ми се тренира на закрито. На стадиона ми е много приятно да дишам въздух. Само че тези жеги... трябва да ходя или сутрин преди 9 или вечер след 8.
Имам един въпрос. Може би не му е тука мястото, но все пак да питам - на опаковката на Л-карнитина пише да се пие вечер преди лягане. От преди имам спомен, че го пиех преди тренировка. Как е по-добре? И ако е преди тренировка колко време преди това? И също така ако правя по две тренировки сутрин и вечер и преди двете ли да пия или само преди по-интензивната?

# 18
  • Мнения: 4 678
Карнитина може да го пиеш като вода.
 Grinning Grinning GrinningПреди ,след ,повреме-няма значение ,твърде е слаб за да ти окаже някво влияние smile3503

# 19
  • Мнения: 890
Карнитина може да го пиеш като вода.
 Grinning Grinning GrinningПреди ,след ,повреме-няма значение ,твърде е слаб за да ти окаже някво влияние smile3503
Аз си взех такъв на капсули по 250 и за моите кг трябва да пия по три. Но ако го пия преди тренировката няма ли да горя повече?? И изобщо има ли смисъл да го пия?

# 20
  • Мнения: 1 424
Поци какво ще кажеш за кардио тренировка със степер?  newsm78 Имам място само за един мини-степер и в най-скоро време ще си взимам( най-сетне)   Mr. Green  Ефикасно ли е? И по колко време да тренирам и колко пъти седмично?
Целта ми е- яко отслабване и стягане  Peace

# 21
  • Мнения: 4 678
кАКВО РТАЗБИРАШ,ПОД СТЕПЕР???

# 22
  • Мнения: 1 424
кАКВО РТАЗБИРАШ,ПОД СТЕПЕР???
Е как какво?  Rolling Eyes
Ето това на пример http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1141&id=6609
Разбира се има и други модели....
Ще ме посъветваш ли плс ??  Praynig

# 23
  • Мнения: 4 678
Срепера е машина която имитира изкачване на стълби.Истински стъпала се въртят пред теб и ти ги изкачваш.Машината е скъпа.Това че производителите са си решили да кръстят тези малки машинки 'степер",само обърква някои хора,за това питам да се разбереме предварително!
Ако искаш сериозни резултати и ефект,не разчитай много на това  bouquet
Но ако не си тренирала никога,и имаш повечко килограми,може да свалиш няколко,не забравей храненето  bouquet

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 18:48 от Поци

# 24
  • Мнения: 634
Аз ходя на пътека, но не вкъщи, а съм се записала с инструкторка.
И утре пак съм там.
Това е вече любимия ми спорт, никъв фитнес, никви други.
Толкова пот блика от мен за 1 час бягане, изкачване на върхове Laughing Просто е невероятно!
И още повече, инструкторката ни е подбрала невероятна музика, която направо те пренася в планината. Така се зареждам  с толкова положителна енергия, тонуса е на мах, а дрехите- вир вода Grinning

# 25
  • Мнения: 890
Аз ходя на пътека, но не вкъщи, а съм се записала с инструкторка.
И утре пак съм там.
Това е вече любимия ми спорт, никъв фитнес, никви други.
Толкова пот блика от мен за 1 час бягане, изкачване на върхове Laughing Просто е невероятно!
И още повече, инструкторката ни е подбрала невероятна музика, която направо те пренася в планината. Така се зареждам  с толкова положителна енергия, тонуса е на мах, а дрехите- вир вода Grinning

къде ходиш да тренираш?

# 26
  • Мнения: 634
Поци, виждам че отговаряш на въпроси Embarassed
И аз да си задам моя, според мен е малко е глупав, но има доста противоречиви мнения:
За пиенето на вода, когато искаш да отслабнеш-позволено ли е по време и веднага след тренировка. Мен никой не може да ме спре да пия вода, но някои казват, че може да се пие чак 1 час след тренировка. Кажи сега как е Flutter

# 27
  • Мнения: 890
Ледена Кралица , ще ми кажеш ли къде се провеждат такива тренировки, защото искам да ходя и знам едно място, но времето не ми е удобно там...

# 28
  • Мнения: 634
На стадион "Васил Левски", спортен клуб "Боди Арт Кали"

Въх, че нетърпелива Flutter

# 29
  • Мнения: 634
Ледена Кралица , ще ми кажеш ли къде се провеждат такива тренировки, защото искам да ходя и знам едно място, но времето не ми е удобно там...
А ти кое място знаеш, ще споделиш ли? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт