Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!

  • 10 299
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Танче сега ще се изпреварваме ли ... не е честно така !!! аз пък следващия път като пусна темата ще си пиша първа и така ще ви кажа че съм я пуснала и никой няма да е пръв  smile3533 smile3533 smile3534 smile3533
не съм подстрекател,ама не можеш да го направиш  Mr. Green

# 16
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хайде на КУПОНА момичета! Ноща е наша !!! 
И като за начало малка почерпка от мен да върви приказаката по-добре !!

# 17
  • Мнения: 441
Ох,аз се напих и преядох.Мерси Марго   bouquet

# 18
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Танче сега ще се изпреварваме ли ... не е честно така !!! аз пък следващия път като пусна темата ще си пиша първа и така ще ви кажа че съм я пуснала и никой няма да е пръв  smile3533 smile3533 smile3534 smile3533
не съм подстрекател,ама не можеш да го направиш  Mr. Green


Само стой и гледай как ще го направя.Само стой и гледай  Joy hahaha Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 441
Танче сега ще се изпреварваме ли ... не е честно така !!! аз пък следващия път като пусна темата ще си пиша първа и така ще ви кажа че съм я пуснала и никой няма да е пръв  smile3533 smile3533 smile3534 smile3533
не съм подстрекател,ама не можеш да го направиш  Mr. Green
Само стой и гледай как ще го направя.Само стой и гледай  Joy hahaha Joy hahaha
ако това е начина да те накараме да пишеш по-често в темата-ДАВАЙ

# 20
  • Мнения: 1 277
Танче сега ще се изпреварваме ли ... не е честно така !!! аз пък следващия път като пусна темата ще си пиша първа и така ще ви кажа че съм я пуснала и никой няма да е пръв  smile3533 smile3533 smile3534 smile3533
не съм подстрекател,ама не можеш да го направиш  Mr. Green


Само стой и гледай как ще го направя.Само стой и гледай  Joy hahaha Joy hahaha

Двама се карат, третият- печели Mr. Green Марги, какво правиш с това ядене и пиене посред нощите ooooh!. Отиде ми диетата, отиде ми целулитоунищожаването.

# 21
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Цитат
  Марги, какво правиш с това ядене и пиене посред нощите ooooh!. Отиде ми диетата, отиде ми целулитоунищожаването.

Яж и не се оплаквай !Имате нужда от надебеляване всичките ,а не от отслабване .... така че папайте ,пък диети друг път ще правите  Joy

# 22
Леле какво сте направили до като ви видя и две страници. newsm78
Браво,браво дано така по вода да и върви на темата и за два дена и айде нова. Simple Smile
Браво на вас,можете още newsm10 Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 256
Добро утро  smile3501 на вас не сте скучали много сте пъргави.Аз пак съм станала в 5и30 вече навик му стана да ме вдига рано smile3507 хубав ден на всички  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро! morning
Браво на вас, добре започвате темата Grinning
Сега аз да се оплача - ние сме с гнойна ангина Cry От неделя сме с 39.2Т.Неиска да яде , а и не спим от 3 дни и нощи.Нито след обед, нито нощем.На 15-20 минути се буди с рев и се успокояваме по 30 минути и така до безкрай.
В четвъртък съм на изпит - държавен, а от 1 седмица немога да седна да чета.Пак са сменили конспекта, увеличили са го с няколко въпроса и задачи са прибавили.Имам чувството, че само ще се разходя и нищо няма да направя.Но живи и здрави да сме, особено малката.Пък като нестане сега на есен с песен пак.Стискайте ми палци да стане чудо и поне една 3 да вържа, че да ми се маха от главата.
Браво на Баба Ягодина! smile3501
Бен ще ти стискам палци и на теб newsm10
Така оплаках се Sad
Сега да питам за нещо по - приятно.Ходили ли сте на Китен и Черноморец?Който е ходил да казва как е?Хубаво ли е, плажовете как са и т.н.?Къде е по-хубаво?Че съм харесала 2 хотела - единия в Китен, а другия в Черноморец.И сме в дилема къде да отидем.Не сме ходили нито на едното място, нито на другото.Чакам отзиви  bouquet
А след морето ще дойдем с Алекс за 1-2 седмици в Разград.
Хайде, лек ден от мен!
Малката заспа и отивам да почета.

# 25
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!Мойто детенце от 7.30 е завикало да ходи на градина!До миналата седмица се дърпаше и с хиляди уговорки отиваше,пък сега?Пу пу! smile3521

# 26
  • Мнения: 201
Добро утро! Бързо сте влезли в тона на новата тема smile3534 newsm62 ,заглавието много ми харесва.

Стели, направо ви дишаме пушека по ранно ставане - моят мъник се надига чак в 6-6.30 , а тази сутрин направо се поуспа до към 7 /при това става само веднъж през нощта/.
И как го правиш номера с кърменето и отслабването, че аз все така си стоя мощна като Съветския съюз преди разпад  Sad.

Бели Ружи, почивали сме на Черноморец, хубаво е, но плажната ивица не е от най-големите. Затова пък - спокойно море, ситен пясък, кръчмите предлагат доста прилично обедно меню за смешни пари..., а и съвсем наблизо са два страхотни плажа - къмпингите Златна рибка и Градина /голям пропуск е да не се отиде там на плаж, поне на Рибката/, Созопол също не е далеч.

Мирка,браво! Все с такъв ентусиазъм да ходите на градина.

# 27
  • Мнения: 51
Добро утро на най-слънчевите и чаровни жени в Разград и свързани с Разград! Да ви почерпя с кафе в новата тема/докато не сте я изписали,че както сте я зачесали вчера...днес може и да я приключите/и да ви пожелая усмихнат ден!!!
Стели не само Гого го закачат.
Горкото коте...Дали пък не е препил от снощните ви почерпки....доста махмурлийски поглед блъска!

# 28
  • Мнения: 3 219
Добро утро и от мен !!!!
След тридневно информационно затъмнение / благодарение на БТК #Cussing out #2gunfire / да се включа и аз. Честит Рожден Ден на Светльо, половинка на Габи , взет изпит на баба Ягодина и квото друго съм изпуснала. На Алекс пожелавам бързо да се излекува от тази гадна ангина / патили сме и ние ,включително и аз /, а на Ружа и Бен да си вземат изпитите. Добре,че приключих с изпитите отдавна, а за държавен изпит четох по площадките със Сашо преди години. Ама си го взех де , и то с  5   Embarassed. Много се гордея, щото наистина бях доста учила .

# 29
  • Мнения: 1 277
Добър ден,
Ружи, бързо оздравяване на Алекс! И успех на изпита! Ти какво завършваш? (може и да сте го обсъждали някъде из предишните теми, но аз тогава почити не се включвах). Преди малко преди да вляза си мислех, че темата вече е навъртяла 4 -5 страници, ама не. Явно снощният запой ни е дошъл в повечко Laughing.
ici, благодаря на кафенцето.
Да ви се похваля- днес за първи път ще ходя на педикюр. До сега винаги съм се оправяла самичка с това, но реших, че заслужавам малко глезене. Оставям синко на баща му и се отправям към салона без грам угризения.
Успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт