магазин Fox в Пловдив

  • 1 467
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Супер е, днес го посетихме! Peace
Да информирам- купувате 2 артикула и третия е на аванта /естествено този с най-ниска цена/, Стефито намаза рокля за 29 лева и покрай нея къси гащи за същите пари много яки.  Така двете неща излязоха толкова. Ще идваме по-често в Пловдив вече ми се види.
Flutter

# 1
  • Мнения: 1 251
Супер е, днес го посетихме! Peace
Да информирам- купувате 2 артикула и третия е на аванта /естествено този с най-ниска цена/, Стефито намаза рокля за 29 лева и покрай нея къси гащи за същите пари много яки.  Така двете неща излязоха толкова. Ще идваме по-често в Пловдив вече ми се види.
Flutter

И аз съм купувала подарък от там-за 36 лева бях купила и аз три неща-материите ми изглеждат качествени, но не съм ги пробвала лично. А май и за големите важи същата промощия, не само за бебетата, newsm78

# 2
  • Мнения: 2 122
да бе, няма значение от коя възрастова група- на всеки два артикула си вземаш трети без пари. Както при нас- на татито гащи и на момата рокля, та нейните гащи без пари.

# 3
  • Мнения: 855
Иии супер  Peace Аз харесах там една тениска и боксерки за дребния, ама за плажа, материята им е като на банските  Peace бързосъхнеща. Ама не успяхме да ги вземем, много закъсняхме на връщане и беше затворен магазина  Sad

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Малкия е облечен главно от там  Hug много им харесвам нещата, и подарачетата за рожденните дни на бебоците пак от там вземам . Казваш, че е за подарак и ти го опаковат. За човек като мен с малко свободно време е супер  Peace

# 5
  • Мнения: 28
страхотен магазин,харесвам всичките им дрехи и за мен и за татито и за малката чаровница

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Къде точно се намира магазина?

# 7
  • Мнения: 1 251
Къде точно се намира магазина?

На центъра, от страната на бившето кино Република, малко преди него /като идваш от пощата/. Преди беше магазин на три етажа с разни отделни щандове в него. Мисля, че се пада точно срещу входа на драматичния театър ако не се лъжа. Оф, дали ме разбра изобщо, че така обяснявам и аз. #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 430
Аз също съм взела някои неща от там, а вчера за първи път се възползвах и от промицията, взимах подарък за една госпожица на 2м. и реших и моя бъдещ бебок да намаже, та намаза боди и комплект панталонки с блузка. Наистина са им много сладки дрешките и материята мекичка.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 926
И освен това переш и носиш - няма размъкване, няма мърдане. имаме две блузи, сукман, панталон и анцуг от там - без забележки съм Grinning И наистина си отговарят на възрастта. Много, много съм доволна. Grinning В София правят същите промоции и наистина си заслужава Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз ще мина от там...Я кажете бански има ли в този магазин. Обаче много мънички ми трябват, ние сме на година и 4 месеца Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 122
Имаше 2-3 модела, ако не в Mc Baby /на 2 етаж на търговския център срещу новотел България/ има, там има цял бански за госпожици от 3 до 18 м. Ние си купихме от тях, само че от нашия магазин в Стара Загора.  Flutter

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Не искам цял, а половинки няма ли?  Rolling Eyes Най-добре само долнище даже Laughing

# 13
  • Мнения: 2 122
В мак Бейбито има половинки, с горнище и с парео-поличка    Heart Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря много,  Hug ще мина да видя какво ще си харесам   Peace

Общи условия

Активация на акаунт