Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 3

  • 16 011
  • 348
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Да продължим да слабеем без да се тормозим с гладуване !!!
КОЙТО ИСКА ДА ИМА ПЛОСКО КОРЕМЧЕ
 
И МАЛКО ДУПЕ
 
ДА ЗАПОВЯДА ПРИ НАС !

 


Да напомня за какво иде реч :

1 ден ВАРЕНИ КАРТОФКИ 1 кг
 
2 ден ПЛОДЧЕТА БЕЗ ЦИТРУСОВИ

3 ден СИРЕНЦЕ 500гр

4 ден ТВЪРДО СВАРЕНИ ЯЙЦА 6бр

5 ден БЯЛО ПИЛЕШКО МЕСО 500гр

6 ден ЗЕЛЕНЧУЦИ 1кг
 
7 ден КИСЕЛО МЛЯКО 500гр 3бр

8 ден КАШКАВАЛ 500гр

9 ден РИБА 500гр

10 ден Минерална вода на корем


За мераклиите да четат ето линковете към старите теми
тема 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195861.340
тема 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=192838.580


ХАЙДЕ ДА СЕ СТЕГНЕМ И НА ПЛАЖА ДА ПОЛЕГНЕМ !!!

# 1
  • Мнения: 928
Момичета, не сте сами, просто не съм постоянно пред компа иначе и аз диетувам горе-долу  smile3521

bubulina, хапвай си от всичко по малко, няма определено захранване.4 кг хич не са малко, браво на теб smile3501

galateia, как си, оправяш ли се?

bskbs, ще влезнеш в банския си  newsm10

Пепита, разбирам те. То и аз като бях на твоя "хал ", разбирай без деца тежах 49кг на ръст 167см и не можех да си помисля, че мога да допусна да кача и грамче. След първото раждане обаче започнах да варирам м/у 49 и 51, а сега след второто си мечтая за 53-54кг. Основният проблем при мен е, че съм много лакома и преди прекалявах с храната, но бях от късметлийките, които без значение какво и колко ядат все са си слабички. Сега обаче това ми изигра лош номер, защото нямам изобщо навика да се ограничавам поне малко с храната. Та такива ми ти работи.
А Иначе аз днес БИдиетувам. Сутринта  ядох череши, уж щеше да ми е плодов деб, но като се прибрах от работа направо умирах за една саладка...та прегреших. Добре поне че не прегреших с нещо по-така, но то не е късно де. До лягане остава много време.

Joy, била си перфектна - 167/49кг  smile3521 То не е навик май тази лакомия, а всичко ни е в главите и в очите.Ама докато не се научим как да се храним дисциплинирано няма да се затвори кръга.
Аз каквото хапна всичко ми се лепи и това ме подлудява.Понякога си викам, че повече няма да правя диети и да се ограничавам, но много бързо забравям за това и пак диети.
Нищо все пак си била на плодове и зеленчуци, което пак е нещо.

# 2
  • Мнения: 247
Здравейте моно мадамки  Hug

аз 3 дни съм редовна или бягане или фитнес, но кг си стоят и не мърдат  Rolling Eyes

Успех на всички

# 3
  • Мнения: 621
Пепитка започнах да оздравявам, но си разболях детето - днес малчо е с температура и се моля да е от зъбите, а не от гадния грип Praynig А иначе днес плодувам утре на зеленчуци и после ще си избера картофи или кисело мляко Peace

Май влюбена и аз съм имала периоди на задържане - не се притеснявай ако приетите калории са по-малко от изразходените няма начин да не започнат да намаляват и килограмките smile3521

# 4
  • Мнения: 406
Здравейте момичета!
Аз една седмица бях без нет и определено не ми беше диетична седмицата... Днес вече хапнах малко пилешка супичка, но се замислям дали ще мога от утре да изкарам пак моното, ама този път наистина моно, че предния път много се излагах... Ще го помъдрувам още малко и после ще ви пиша какво съм решила... Искам до края на седмицата да смъкна двата си качени килограма и пак да видя 57 на кантарчето...  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 928
Пепитка започнах да оздравявам, но си разболях детето - днес малчо е с температура и се моля да е от зъбите, а не от гадния грип Praynig А иначе днес плодувам утре на зеленчуци и после ще си избера картофи или кисело мляко Peace

О,горкичкото..... Дано да се оправи по-бързичко  newsm20

май влюбена,
нормално е да има застой.Споко, ще се раздвижат нещата  Peace

Smile!,  wavey

# 6
  • Мнения: 917
Пепита мерси за новата темичка  Hug

Айде бе само аз и Галатея ли си монодиетуваме  Shocked Днес се мерих и от вчера имам разлика -1.400к  newsm44

Купих една диня днес към 5 кила е и смятам напълно безотговорно да погълна половината  Joy Joy Joy

Галатея дано детенце оздравее скоро  Praynig Hug

Smile! чакаме те в редицата  Hug

май влюбена на каква диетка си? или само фитнес?

  bouquet

# 7
  • Мнения: 916
Здравейте,момичета!Надявам се,че мога да се присъединя към вас!Утре почвам монодиета, но малко по-различна.
Ето я :тя е горе-долу същата)
 1 ден: 2 кофички кисело мляко

 2 ден: зеленчуци на корем

 3 ден: 5 сварени картофа

 4 ден: 5 твърдо сварени яйца

 5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма
Видях я от rozali.com и там има доста положителни мнения.

# 8
  • Мнения: 917
Добре дошла  Simple Smile

За ефект 8-9кг за 10дни не ми се вярва изобщо освен ако не си 100+  Rolling Eyes аз спазвах моното миналия път ( нескафе 3в1 и сол+капки зехтин  ми бяха единствените прегрешения ) и свалих 6кг , не изпитвах глад никога по време на диетата и кожата си ми е стегната Peace

И двете диети изглеждат идентични като идея но с разлика в грамажа  Thinking

не забравяй да казваш резултати  Wink

# 9
  • Мнения: 406
Smile! чакаме те в редицата  Hug

Ами какво да му умувам... То май друг начин да вися по цял ден вкъщи и да не се тъпча докато уча за изпита няма. Ако не си реша предварително какво ще ям не става работата...  #Cussing out

Както и да е...

Май ще се спра на вариант доста близък до този на Пепита в началото...

1 ден Варени картофи 1кг.
2 ден Плодове 1кг.
3 ден Сирене 500гр.
4 ден Пилешко месо 500гр.
5 ден Зеленчуци 1кг.
7 ден Кисело мляко 2 кофички + 1 или 2 за пиене или третото на айран
8 ден Риба 500гр.

Пропускам дните с яйцата и кашкавала. И двете ги ям само в комбинация с нещо друго. Не мога да се насиля да ям само тях...

Днес за последно хапвам и довечера мятам да си варя картофите, че да мога за утре да си ги изстудя... Как смятате, дали мога да им нарежа един стрък зелен лук? Аз лука го заобикалям по принцип не го ям, ама ми се ще да имат аромат картофките, че са ми безвкусни без сол...  newsm78

И още едно питане - Динята какв плод е? Цитрусов ли е? Че много ми се е прияла динка  Laughing

# 10
  • Мнения: 917
Добре дошла значи  newsm10

За лука не мисля че има проблем  smile3521 аз ги ядох с копър и малко зехтин и сол разбира се (супер вкусно беше)  newsm53

Днес ми е плодовия ден и нагъвам диня на корем  smile3503 не мисля че е цитрусов плод  smile3506



# 11
  • Мнения: 928
Ходих на  пазар и си взех сиренце за утре, че ми се е прияло  newsm09
Така че утре съм изцяло моно  smile3521

f1ST14ka,   welcome всеки си прави каквото прецени с дните и каквото му се хапва.Важно е само да е еднообразно храненето за деня  Naughty


Smile!, права си за яйцата -не прави тази грешка  Sick
Аз съм си правила картофена салатка и изобщо не съм заобикаляла лука  smile3521
Динята не е цитрус.

# 12
  • Мнения: 406
Е значи утре съм на картофена салатка. Лесно карам на нея, защото много я обичам... А утре трябва да строя татко да купи една голяма диня от Пикадили, че вкъщи всички обичат диня и ако си купя някоямъничка ще ми я изяде малчо, че той най-много я мели...  Joy

# 13
  • Мнения: 195
Здравейте, монодиетки  Hug
С вас ще съм от четвъртък. Петък - 22 от 16:15 е лунна - може ли да се пие айрян или домашен фреш  newsm78 та да си ги съчетая някак.
И аз ще избегна яйцата - мисля да го заменя с плодов ден.
много минусчета и от мен  newsm10

# 14
  • Мнения: 917
Здравей bubulina ,

И аз ще лунувам и съм го изчислила пиле до 16ч на 22.06  а след това само вода  Laughing на 23.06 ми е зеленчуков ден + лунната = доматен сок цял ден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт