Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Имах след развода си 2 години и нещо връзка с мъж-разведен като мен,свободен,с двама синове.В процеса на опознаване разбрах,че се е развел за нищо,дето се казва-ревнувал ужасно жена си(той ми го представи иначе де,бил сигурен,че тя има любовник)Подозирал,тормозил я,додето един ден та не "кандисала"-е,хубаво,имам любовник,стига вече."Ето,сама си призна"-и бърз развод...Децата бяха тотално настроени срещу майка си,когато аз се запознах с тях...След развода последвала връзка с певица от фолклорен ансамбъл-жена,пътувала и "видяла свят и живот",което въпросният господин така и не могъл да разбере-че тя няма да зареже кариерата си,за да се установи да готви,пере,чисти и кърпи синовете,баща му и него самия.Последвала раздяла заради реплика от нейна страна,която той извадил от контекста и изопачил изказването и като груба нападка срещу големият му син-пак за нищо,според мнението на много познати.Просто на хоризонта вече съм била аз,а ухажора ми искал да е "чист",просто си търсел причина да се раздели с жената.С мен историята изглеждаше сериозна,дори поживяхме заедно,докато не бях натирена на улицата през нощта срещу Коледа заради това,че съм пазарувала с колата,а не съм заредила бензин,след като съм го похарчила,и  не съм минала през касата на Енергото да платя една сметка-това беше определено като "не съм оправдала голямото доверие,което ми е било гласувано"...Оттогава минаха три години,аз от две години се рея из облаците от щастие със сегашният ми мъж.И наскоро ми се обажда някаква жена да иска среща с мен.Оказа се,че това е "следващата" бройка в списъка на господина.Наскоро и на нея бил погоден грозен номер-скандал,че се държала като мащеха с децата му(вече мъже на по 20години).Издирила и се свързала с всичките му "жени" и замислили да поканят и мен да се присъединя към заговора им-решили са да го канят в "Имаш поща".Щял да падне голям смях да ни види накуп всичките.
  Въздържах се от коментар и отговор.От една страна е забавно,но от друга-никак не ми се занимава с глупости...Та изписах толкова много,за да питам мъжете-мислите ли,че е гадничко това,което са замислили тия мадами?

# 1
Не съм мъж, но да си кажа.Да, гадничко е ,според мен.Ако отиде в студиото, обаче.
Ще ме накараш да го гледам това измислено предаване!

# 2
  • Навсякъде и никъде.
........Ако отиде в студиото, обаче..........
Дори и да отиде, като разбере какво му готвят, много бързо може да си тръгне.
Не смятам, че е много гадничко.

П.п. И да кажеш кога ще го излъчват, ако решите да го правите, че и аз не го гледам принципно.

# 3
  • Варна
Идеята е чудесна - "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"  tooth . Ще го побъркате човека  smile3511

# 4
Действайте и не му мислете, според мен тоя урод просто си е търсил причини да ви зарязва и да си търси нови жени, бройка да има. Много мразя такива мъже и жени - давай за бройката  #Cussing out #2gunfire

Ако успеете да уредите предаване, пиши кога ще се излъчва.

# 5
  • София
Действайте и не му мислете, според мен тоя урод просто си е търсил причини да ви зарязва и да си търси нови жени, бройка да има. Много мразя такива мъже и жени - давай за бройката  #Cussing out #2gunfire

Ако успеете да уредите предаване, пиши кога ще се излъчва.

Станало ви е ясно,че господинчото е от породата "хем сърби,хем боли"Simple Smile) Хем иска да бройка,хем да не е в очите на хората такъв хойкач,държи на някакъв авторитет,де...Демек,"все ми се падат едни жени..."Те и затова са го замислили това дамите,знаем го всичките какъв е честолюбив...и как ще приеме това за голяма излагация...Simple Smile
 А и всяка от нас му яде попарата след разделите-то беше пискане,чернене,обикаляне по работодатели и прочее да осветлява хората каква напаст сме... ooooh! На мен лично се опита да ми спретне уволнение,ходил да обяснява на шефа на хотела,в който работех,каква съм и каква не съм...Шефа ми му беше казал " Не ми бери грижата,а и ти обещавам,че като се окажеш прав,няма да дойда да ти рева на рамото...Обаче не ми е ясно как ти разбра,че тя не си върши работата,като АЗ я контролирам и съм от доволен по-доволен!"
   Ама въпреки това,за мен тази история е отдавна приключила...не ми се отмъщава нещо,дявол да го вземе... Wink

# 6
  • Италия
Не е достатъчно гадно ..според мен  Twisted Evil

Съберете се и измислете нещо друго,но не да му режете гумите на колата  Joy Joy Joy

Много ми интересно тоз господин акк изглежда  newsm78 много надъхан и си мисли,че винаги се измъква  Peace

# 7
  • някъде в орбита...
Не е достатъчно гадно ..според мен  Twisted Evil

Съберете се и измислете нещо друго,но не да му режете гумите на колата  Joy Joy Joy

Много ми интересно тоз господин акк изглежда  newsm78 много надъхан и си мисли,че винаги се измъква  Peace

newsm10 newsm10 newsm10

# 8
  • Варна
Много възможности има за измъкване според мен и вместо да му избодете очите ще му изпишете веждите ми се струва. Подкрепям идеята да се съберете всички заедно и да му "върнете" Ако ми дойде някаква идея ще ти я пиша  Peace

# 9
И според мен му е малко това което сте му замислили.

# 10
  • някъде
Малко гадно е за такива типове. И аз съм потърпевша от един такъв подобен "мъж" - на него все жените му бяха виновни, все те черни, те не го разбират, те лоши, а той миличкия, чист като момина сълза. А иначе доста убедителен, като почне да ти говори каква е бившата и ти направо се ококорваш, а бе, как може да има такава жена, този добър мъж как го тормози, каква е тази..., и аз му изядох попарата, оказа се след време, че тази преди мен си е била съвсем нормална жена с обикновени желания.
Дано някоя от бившите му или бъдещи да се сети за нещо такова, ще се включа с удоволствие.  На такива трябва да им се натриват носовете.
Олимпия, да не говорим за един и същ мъж? Joy

# 11
  • София
Държа да подчертая-не съм го замислила аз,мен са ме търсили и ме намериха,за да се включа.На мен засега ми се струва голяма глупост,затова пуснах темата...
 Иначе знам,че ефект ще има,такова нещо ще го засегне доста надълбоко,защото той много държи да изглежда "идеален в очите на хората"(един от любимите му изрази)

# 12
  • София

В другия форум съм го казала-бившите ни мъже май са клонинг на една и съща гадинка... Twisted Evil

# 13
  • някъде

В другия форум съм го казала-бившите ни мъже май са клонинг на една и съща гадинка... Twisted Evil
Права си! Моля те, включи се, такива наистина трябва да си намират майстора. Може би не точно предаването е точния начин, ама тя ще го измисли мацката, щом му е набрала. Ти само се включи.

# 14
Идеята е чудесна - "Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупака"  tooth . Ще го побъркате човека  smile3511

Peace   Peace   Peace
Той това заслужава!
Аз ако бях на твое място щях да се включа   Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт