Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 208 отговора

Анкета

На колко месеца стана това

Въведи твоя глас

София

Всички ми пилят за това гърне, а аз съм твърдо против толкова рано на 1год и 2 месеца сме искам и вашето менение, защото почвам да се замислям дали аз не съм кривата?
Цитирай

И моята дъщеря все още е с памперси! Тя е на 1г. и 3м., но и на мен ми пилят за това, че вече и било време да махне памперса и да започвам да я уча да ходи на гърне. Направих няколко опита, но естествено неуспешни и затова смятам, че трябва да мине още малко време и да започне да разбира повече и ще свикне много по-бързо! Така че не се притеснявай!
Цитирай

В полите на Пирин планина

Синът ми беше на 2 години и 3-4 месеца, когато му махнах памперса. Успешно, без никакви сътресения, като след още 2 месеца и спеше без памперс. Моята майка също пробваше да му махне памперса, когато беше на 1 година и няколко месеца, но напълно неуспешно. Той явно не осъзнаваше какво се иска от него и това, че е мокър изобщо не го притесняваше и тя се отказа победена  Mr. Green
Цитирай
И ние сме още на памперс.Опитах да го сложа на гърне.А той реве и го е страх,направо се тресе от страх.От една седмица опитвам пак,но щом го сложа той става-хваща гърнето и го хвърля.Незнам как да го накарам да го хареса.Немога да го натискам да не става от него(или да го вържа). LaughingЯвно още не може да осъзнае за какво служи.
Цитирай

Варна

Ако прочетеш темите за ЕБХ, даже и преди годинка е възможно да се махне памперса.
Аз обаче, използвах улеснението, и дъщеря ми приключи с памперса след като навърши 2г (с нощния още се разправяме, обаче), а синът ми сега е в процес на "изоставянето" му... (виж ми подписа).
Цитирай

БУРГАС

Махнахме памперса като беше на 2г. и 3 мес.
Цитирай

На 2г. и 8м. без никакъв проблем, от раз  Peace
На 1г. и 8м. пробвах, но тя не разбра въобще за какво става дума  Laughing

На 1 г. и 2 м. е прекалено рано, ще се наложи да се "учите" поне 6 месеца, в най-добрия случай  Tired
Цитирай
Махнахме го на 1г. и половина даже преди да ги навърши и беше много лесно,не съм имала никакви проблеми. Peace.От мен съвет,ти най добре си знаеш кога,няма нужда да слушаш този и онзи Naughty,когато почувстваш че детето е готово тогава,няма нужда да бързаш Stop,успех
Цитирай

в стаята

И аз мисля скоро да и взима гърне, поне да я пробвам(1г.) ако не иска пак ще опитаме по нататък
Цитирай

Бургас

На 2 години и 3 месеца без никакви проблеми.
Цитирай

UK, Harlow/София

На 2г.9м. синът ми е още с памперс.
Цитирай

Шумен

Махнахме го преди 2 месеца някъде, т.е на 2г и 4 месеца. Стана за седмица може би, като нощният бе отказан от самия него няколко дни по-късно. Хич не съм си давала зор преди това, макар да ходи на гърне от годинката - разбирайте слагане след сън и ако случайно ми хрумне, не по негова инициатива.
Цитирай

София

Махнахме памперса като беше на годинка - август месец - но после през есента, започна да се напишква пак и за да не го разболея му го сложих пак. И така до другото лято.
Цитирай

Mediterraneo

На година и 9 месеца започнахме с опитите. След месец вече нямаше пропуск- нито по време на игра, нито за спането следобед. Нощния остана, но за него хич не бързам.
Цитирай

Белгия/София

Не си крива, коки, я да ги скастряш, кой е майката и кой решава, а? Хич не давам никой да ми пили  Crossing Arms
Гласувах след 2 годинки, защото тогава ще започвам с опитите  bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 208 отговора