Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юни 2007, 15:23 ч.

За и против печенето по монокини??

• 43 142
  • 785
  •   1
Отговори

Анкета

Как се печете на плажа??

Опции:

• При гларусите
Какво ви е мнението за печенето по монокини??
Аз съм твърдо за защото мразя разликите и обожавам да се пека без горнище.
Знам че не е много здравословно но използвам плажно мляко с висок фактор и се мажа на 20-тина минути.
Какво е вашето мнение и как се печете??

# 1
  • гр. Пловдив
Имаше подобна тема в Красива мама.
Аз съм против.  newsm11

# 2
абсолютно те подкрепям! От малка все така си се пека-никога не съм имала разлика!А гърдите са много по- привлекателни , когато почернеят!

# 3
  • София
И аз съм против.

# 4
аз също бях за и гласувах с тази опция, но от тази година повече няма да го правя, защото ми наизлязоха много,  ама много бемки и по гърдите, колкото и да се мажа, много съм бяла по принцип! И мисля от тази година да сложа край на печенето по монокини от здравословна гледна точка, не ме е срам изобщо  по принцип да се пека по цицки! Naughty!

# 5
  • Софийските полета.
Аз съм за.

# 6
  • София
За монокините и против печенето на слънце  newsm11 Слънцето вече е супер вредно, дори и рано сутрин. Ако искате тен - по-безопасно е в солариум. А гърдите все пак не е хубаво да се пекат и не е вярно,че са по-привлекателни когато почернеят. Хубавите гърди са си просто хубави - грозните  и с тен са грозни.

# 7
Аз пък отговорих с четвърта опция. И логично съм за монокините. И все пак внимавам със слънцето, не е шега работа.

# 8
  • София
Ако съм без децата се пека без горнище, но когато сме с тях - тогава само с горнище.
Децата ни са големи и не мога да си позволя лукса да се пека по цици пред тях, плюс това са момчета.

# 9
  • Бургас
За определено.Мразя разликите и никога не съм се пекла с горнище.

# 10
  • Germany
Против съм.Не смятам наложително излагането точно на тази част от тялото на пряко слънце. Разликата така или иначе изчезва след време.

Мисля че зависи и какви гърди имаш, ако са по-големи е доста смешна гледка тичайки след детето на плажа да се размяташ.

# 11
  • София
Против всякакво печене съм. Тенът е много секси нещо, но не ми се умира от рак Naughty

# 12
  • в моя свят на мир и любов
Стоя под чадъра, но винаги предпочитаме с мъжа ми нудисткия плаж. Просто ме спохожда едно чувство за свобода и си почивам пълноценно.

# 13
jaime според мен неизпечените гърди стоят като кръпки на фона на бронзовия тен и светят като лампи в тъмното , не ми харесва

# 14
  • в здрача
Ами против - против не само печенето по монокини, против самото печене - аз се "пека" под чадъра, намазана с най-високия фактор и по тениска и хич не се притеснявам че не съм почерняла /то тъй или иначе не мога да почернея/, а и виждам резултатите върху майка ми след обикновено печене на слънце за тен, не мерси, след 20 години не искам да имам нейните проблеми.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт