За и против печенето по монокини??

  • 50 358
  • 785
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Против съм.Не смятам наложително излагането точно на тази част от тялото на пряко слънце. Разликата така или иначе изчезва след време.

Мисля че зависи и какви гърди имаш, ако са по-големи е доста смешна гледка тичайки след детето на плажа да се размяташ.

На същото мнение съм.
Бих добавила, че имам 12 годишен син и не бих си позволила лукса да се пека пред него по цици.
Също така никак не ми е приятнпо детето ми да гледа разголените жени по плажа.

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
С горнище и долнище винаги - слънцето е прекалено силно. А и мисля като Манди - не ми се струва нормално да се разхождам без горнище пред детето.

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Да ви кажа честно, с тези солариуми, печенето на плажа за тен звучи малко архаично. Като искате равномерен тен - хоп в солариума и готово. Аз пък ходя на плаж заради морето, а не да хващам рак на кожата и слънчеви алергии. Това последното въобще не зависи с бански ли си или без.

# 18
  • Мнения: 3 674
Мойто мнение е кой като иска и както му харесва така да си се пече.  Peace

Мен  лично вече ме е страх от директното излагане на слънце...толкова е силно и вредно. Винаги съм по чадъра...и пак се хваща хубав тен.Е малко повечко дни отнема,но затова пък е равен и по-дълготраен.Знам че бързо хванатия тен бързо се отмива и пада....А тен събиран постепенно трае почти цялата зима. Wink
А зимата си  ходя на солариумче ...рядко,2 пъти на месец.Хем си топля кокалите...хем си поддържам лятното тенче. Peace

# 19
mоето мнение е ,4е трябва да сме с горни6те на плажа ! но всеки отговаря сам за себе си ?! Laughing

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито съм За, нито Против. Слабо ме интересува другите как се пекат. А аз не се пека, мразя да седя на слънце. Бански слагам всякакъв.

# 21
  • Мнения: 1 797
Ходя на плаж единствено, за да плувам - поради това - с цял бански.
Не се пека изобщо - имам много светла кожа.
Имам и половинки - за редките случаи, когато реша все пак да постоя под чадъра, но не хвърлям горнището.
Не съм дорасла дотам, че да не ми пука да си показвам гърдите на всички.
Има кой да ги гледа.
Да не говорим колко мъже по плажовете плакнат око и мастурбират по храсталаците.
Не ми допада идеята да ставам обект на нечии фантазии.  Peace

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Преди да имам малкият си син, да - била съм по монокини. Сега след две деца, вече не е естетично  Rolling Eyes Освен това, слънцето е много по-силно, от година имам слънчева алергия.
Но който иска и му харесва, да се пече така.
Сега съм с бански от две части.

# 23
  • Мнения: 208
Да не говорим колко мъже по плажовете плакнат око и мастурбират по храсталаците.
Не ми допада идеята да ставам обект на нечии фантазии.  Peace
А бе то останаха ли храсталаци по плажовете   newsm78 Според мен плажовете одавна са застроени с хотели. Фантазиите не ми пречат. Слънцето обаче ми пречи и то много  Peace

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
С горнище и долнище. Обожавам морето и плажа. Но някои части от мен се показват само на определен човек  Crazy (ногу мъ йе срам  Blush ) Иначе не ми пука другите как са - който както му харесва, така  Wink

# 25
  • Мнения: 2 237
Мразя да се пека на слънце,така че за мен въпроса отпада.Ходя на море с цял бански и то само за да се поплацикам.Но преди време се печех по монокини в следствие на което гърдите ми изгаряха и доста болеше......

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз се пека с бански от две части, но възприемам жените които ходят на плаж по монокини. Всеки сам решава, стига естетически гледката да е красива  Wink
Че има някой с виснали до ....и се опънали по монокини

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дудинка, разсмя ме  Laughing  Че хората да не ходят на плаж за да си показват прелестите? Красиво или не- който както му харесва. Тия с висналите задници или крака като римски колони, надупчени като решето от целулит да не би да не ходят на плаж щото не са красиви? Mr. Green

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За и не ми прави впечатление кой как е.
За, защото тялото без дрехи е най-свободно и човек се чувства невероятно.
Цивилизацията, обаче, създава пречки  Confused

# 29
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Ако съм с хубаво тяло и имам хубави гърди, защо не. Не завиждам на тези жени, които могат да си го позволят. Завиждам на волята им да изглеждат така. А онези, които изглеждат зле и са се съблекли по монокини не им обръщам внимание. Всеки прави това, с което се чувства и изглежда дбре.

Общи условия

Активация на акаунт