Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте, моля ви препоръчайте ми при кой гинеколог да отиде една моя приятелка, която има миома, а е над 30 и други лекари са и казали че има 6 месеца срок да забременее. Досега ходила в майчин дом при капка атанасова, но там само и изпизват лекарства за 200 лева всеки месец, от които се чувства зле и не е доволна
Цитирай

гр Варна

Д-р Кателия Александров е специалист по  безплодие преглежда всеки вторник и четвъртък следобяд в клиника Кисьови / намира се в блока срещу ОМВ БЕНЗИНОСТАНЦИАТА  на жп гарата / . Работи и в АГ болница  на ВИП етажа където се извършва ин витро . Добър лекар е и много добър специалест според доста мои позната , а и според негови колеги .
За Давидков съм чувала от други мами че е добър диагностик ехографист , но съм чувала и доста отрицателни мнения , но определено може да потърси второ мнение на ехографски преглед за състоянието си иначе може би Александров един от е най-добрите специалисти по стерилитет в града
Цитирай

д-р Явор Корновски е онко-гинеколог. Има кабинет в Майчин Дом. Много е внимателен и обяснява всичко. Аз ходих при него на преглед преди раждането за да си даде мнението дали ще се наложи секцио заради миома нарастнала по време на бременността
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.