гинеколог за миома в варна

  • 1 103
  • 2
  •   1
Отговори
здравейте, моля ви препоръчайте ми при кой гинеколог да отиде една моя приятелка, която има миома, а е над 30 и други лекари са и казали че има 6 месеца срок да забременее. Досега ходила в майчин дом при капка атанасова, но там само и изпизват лекарства за 200 лева всеки месец, от които се чувства зле и не е доволна

# 1
  • Мнения: 585
Д-р Кателия Александров е специалист по  безплодие преглежда всеки вторник и четвъртък следобяд в клиника Кисьови / намира се в блока срещу ОМВ БЕНЗИНОСТАНЦИАТА  на жп гарата / . Работи и в АГ болница  на ВИП етажа където се извършва ин витро . Добър лекар е и много добър специалест според доста мои позната , а и според негови колеги .
За Давидков съм чувала от други мами че е добър диагностик ехографист , но съм чувала и доста отрицателни мнения , но определено може да потърси второ мнение на ехографски преглед за състоянието си иначе може би Александров един от е най-добрите специалисти по стерилитет в града

# 2
  • Мнения: 5 178
д-р Явор Корновски е онко-гинеколог. Има кабинет в Майчин Дом. Много е внимателен и обяснява всичко. Аз ходих при него на преглед преди раждането за да си даде мнението дали ще се наложи секцио заради миома нарастнала по време на бременността

Общи условия

Активация на акаунт