Различен лак на ноктите на ръцете и на ноктите на краката?

  • 6 115
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Какво мислите за това?
Аз понякога съм с различен цвят лак, стига да си отиват и да отиват на дрехите ми.
Повечето жени обаче не са на това мнение  newsm78
А вашето какво е?

# 1
  • Мнения: 3 782
И аз смятам,че това не е чак такъв голям грях. Понякога стои много грозно примерно червен лак на краката и розов на ръцете,но аз гледам да ги съчетавам, за да си личи,че все пак имам вкус.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Почти никога,да не кажа не си спомням дали въобще съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В последната една година даже съм без лак на ръцете,но винаги с педикюр и лак.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз не ходя така.

А според модните тенденции,ако си с еднакъв лак и на ръцете и краката си демоде Peace

# 4
  • Мнения: 2 751
И аз рядко вече слагам на ръцете, на краката винаги....
Е, значи не съм единствена, според която различния лак не е въпрос на лош вкус  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 751
А според модните тенденции,ако си с еднакъв лак и на ръцете и краката си демоде Peace
Ахаааа.....ето защо майка ми е тази, която ми обърна внимание  Mr. Green
Ще й кажа!  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 211
И аз не помня някога да са ми били еднакви

# 7
  • Мнения: 108
И аз май никога не съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В "Коса и стил" четох че лака на ноктите на краката трябжа да е с поне един тон по тъмен от този на ръцете....и наистина така изглежда по добре...само с това се съобразявам........ Wink

# 8
  • Мнения: 3 521
Винаги съм с еднакъв лак на ръцете и на краката, просто си правя маникЮра/педикЮра един път седмично и карам всичко на едно Grinning. Също обичам, когато съм с френски или някакви апликации на ръцете гледам да ми е такъв вида и на краката, струва ми се по_zавършен такъв "иzглед".

# 9
  • Мнения: 6 892
Имаше неотдавна такава тема, но нямам време да я потърся в момента.

# 10
  • Мнения: 208
Какво мислите за това?
Аз понякога съм с различен цвят лак, стига да си отиват и да отиват на дрехите ми.
Повечето жени обаче не са на това мнение  newsm78
А вашето какво е?
Винаги съм с различен лак на ръцете и краката  Peace

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!

# 12
  • Мнения: 5 317
не винаги са ми еднакви.

# 13
  • Мнения: 2 386
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!

Иска ми се видя как се лакираш, моля.

Аз съм с различни цветове, но отиващи си. Освен това топ лака с брокат или камъчетата са еднакви.

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!
И аз и така е най-практично Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 4 746
Винаги ми е еднакъв. Най-много бих допуснала на ръцете да съм с френски маникюр, а на краката с нещо друго.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Рядко съм с еднакъв лак на ръцете и краката. Май, не съм правила комбинация от розово и червено например. Ако е топло и ходя с чехли или сандали, гледам да си отиват двата цвята. Иначе няма драма. Само аз и приятелят ми виждаме ноктите на краката ми. Пък той ще забележи какъв е лакът сигурно, ако е черен или някакъв електриков цвят, който да му избоде очите.  hahaha

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 19:57 от Kia

# 17
  • Мнения: 7 723
Почти винаги съм с различен лак, па се съм си убава!  Flutter

# 18
  • Мнения: 27 524
И аз съм често с различен. Пък и не се заглеждам в някоя дали е с еднакъв, не ми пречи  Simple Smile

Руске, голЕма си изрезка  Joy

# 19
  • Мнения: 2 152
Почти винаги съм с различен Mr. Green
Просто защото на краката харесвам и си правя червен или цикламен ласк, а на ръцете съм с френски или безцветен

# 20
  • Мнения: 1 282
Аз не обичам да са ми с различен цвят. Винаги си са ми еднакви.

# 21
  • Мнения: 565
Обикновено съм с различни (отиващи си) цветове, но дори да съм с еднакъв лак не ми пречи. Между другото и аз съм чела, че не би трябвало краката и ръцете да са еднакви цветове.   bouquet

# 22
  • Мнения: 156
Според зависи - обикновено на краката слагам по-ярки цветове,но пък тогава-задължително на ръцете съм с нещо по-семпло.
Обаче пък,което ме навежда на мисълта,че точно днес съм с еднакъв лак-бял newsm78-май не съм модерна Laughing

# 23
  • Мнения: 528
Предпочитам един и същи цвят за ръцете и краката.

# 24
  • Мнения: 1 952
Почти винаги еднакъв.
Изключенията са може би никакъв или френски на ръцете и червен на краката.

# 25
  • Мнения: 2 407
Винаги съм с различни, много рядко ми съвпадат, защото на ръцете по бързо ми се маха.

# 26
  • Мнения: 6 167
Почти никога,да не кажа не си спомням дали въобще съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В последната една година даже съм без лак на ръцете,но винаги с педикюр и лак.

това е било мнението и на Коко Шанел.
може на ръцете да нямаш, но е непростимо на краката да нямаш  Laughing
аз на краката съм с френски, на ръцете безцветен. не мисля, че е голям грях.
съобразявам се някак.

# 27
  • Мнения: 509
Не ми харесва.Винаги съм с еднакъв.

# 28
  • Мнения: 6 713
Преди винаги ходех с еднакъв лак и на ръцете, и на краката.
От известно време обаче това ми се струва ужасно скучно и винаги съм с различен лак. Сега например на краката имам ярко розово  Crazy с черни цветчета, а на ръцете съм с френски маникюр.

Но дори и да нямам лак на ръцете, на краката е просто задължително и зиме, и лете  Peace Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Почти винаги съм с различен лак на ръцете и краката.  Peace

# 30
  • Мнения: 7 186
Преди ходех с еднакъв лак на ръцете и краката, но от доста време насам не го правя, защото и на мен ми се струва скучно. Гледам поне да са от една цветова гама, като по- светлият е на ръцете или поне горе- долу да си пасват.
И аз съм на мнение, че лакът на ноктите на краката е задължитен. На фона на добре поддържан педикюр, разбира се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 932
На краката съм с френски, а на ръцете както дойде, може и без...

# 32
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На краката - винаги имам лак....на ръцете - рядко. Значи съм с различни Wink.

# 33
  • Мнения: 1 906
И аз рядко вече слагам на ръцете, на краката винаги....
Е, значи не съм единствена, според която различния лак не е въпрос на лош вкус  Mr. Green
Въобще не си единствената!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 786
Почти винаги съм с различен. На краката или само гланц или нещо светло бежаво или розовикаво.

# 35
  • Мнения: 5 362
Не съм се замисляла за това.Обикновено съм с различен.На ръцете напоследък рядко слагам-все на краката.

# 36
  • Мнения: 5 577
На краката - червени нокти и много цветенца, на ръцете - само червено. Сега съм така

# 37
  • Мнения: 302
Не винаги имам еднакъв лак на ръцете и на краката

# 38
  • Мнения: 2 575
Доскоро ходех само с еднакъв лак на ръцете и краката - обикновено в ярки , наситени червено-оранжеви или розовов-червени цветове.
Единствено когато съм с френски на ръцете, на краката си оставам с ярък цвят - е, не ми хресва френски на краката, да не говорим, че не обичам и дълги нокти на краката, а френския на съвсем къси нокти не става според мен.
От както прочетох обаче , че вече е демоде еднакъв лак започнах да опитвам да ходя с два разлини цвята на ръце и крака - все още свиквам  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 146
Често ми се случва да съм с различен лак. И то от чист мързел. На краката повече се застоява затова. Ама гледам да не е съвсем шарено де.

# 40
  • България-София
  • Мнения: 573
И аз съм по-често с различен отколкото с еднакъв. Причината е, че на краката слагам или червен /ярко/ или патладжан. Розави, бели и въобще светлите цветове за педикюр не ми харесват, защото лесно ми изтиват пръстите на краката и "посиняват" и ефекта е  Sick На ръцете правя в зависимост от настроението - френски, червен, оранж, беж.... каквото дойде. Само лятото се съобразявам двата цвята да не се "бият"...

# 41
  • София
  • Мнения: 1 442
Винаги съм с еднакъв лак на ръцете и краката, не съм се замисляла особено, но като ви чета, ще взема да опитам промяна. Лошото е, че лятото ходя или с розов или с червен лак, не обичам бели лакове, а за маникюр нямам време - иначе бих си направила френски на ръцете newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 1 732
Последните 2 години не си бях виждала краката без лак, чак сега, като си счупих крака си видях естествения цвят на нокътната плочка.

А на ръцете я съм си сложила 2 пъти, я не. Не мога да търпя нокти, винаги са ниско изрязани и без цвят.

Тъй че, без да знам, съм своего рода последователка на Шанел  Grinning Ръцете - не, краката - винаги!

# 43
  • София
  • Мнения: 203
 Предпочитам да ми е еднакъв, така че се старая, естествено това не значи, че не ми се случва да съм с различен, повечето пъти зимата

# 44
  • Мнения: 741
Почти винаги е различен,понеже на краката издържа доста по-дълго,а на ръцете само няколко дни

# 45
  • Мнения: 1 035
мн мразя да се лакирам..... хич не ми се отдава и все го размазвам Sick
та веднъж седмично се мацьотя и ръцете и краката и то в един цвят Laughing
най-често си правя френски маникюр/педикюр,че то най-ми се отдава bowuu

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Никога не съм с еднакъв на ръцете и краката!

# 47
  • Мнения: 1 021
По често е различен, но естествено предпочитам да е еднакъв и на ръцете и на краката.  Peace Проблемът е, че на краката лакът се запазва доста по-дълго, отколкото на ръцете и не ми се прави няколко последователни пъти един и същи маникюр  Confused

# 48
  • Мнения: 36
аз почти винаги съм с различен лак по простата причина че на ръцете си правя през 2-3 дни различен маникюр, а на краката веднъж на седмица

# 49
  • Мнения: 158
Рядко се случва да съм с еднакъв лак на ръцете и краката.Но винаги гледам педикюра ми да е хубаво направен и добре оформен...ръцете съм на моменти - я безцветен, я нещо по- така.. Peace

# 50
  • Мнения: 2 910
Почти винаги съм с различен лак. По изключение днес съм с еднакъв, трябваше да си сменя лака на краката и си лакирах и ръцете, но много често ръцете не си лакирам, но краката задължително.

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
В момента съм точно така лакирана - на краката с един цвят, на ноктите на ръцете - с друг. По принцип не си падам по такава комбинация, само по изключение.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз не се ръкоиводя много-много от модата. Имам си някои непоклатими виждания за нещата и това е... Crazy
Не ми се струва проява на добър вкус различният по цвят лак. Само че в натовареното ежедневие не е възможно човек да си оправя едновременно и начесто и маникюра, и педикюра. В същото време дрехите се сменят всеки ден и педикюрът обикновено е под обувките... Лакът на ръцете е по-оборотен, т.е сменя се често... Аз този проблем го рещавам по 2 наина - или с комбинация френски маникюр на едите крайници и лак на другите, или различен по цвят лак, но отиващ си и с еднакви картинки.

# 53
  • Мнения: 74
 Май по-добре е да е еднакъв ,но този на ръцете издържа много малко време.И аз съм с различен.Какво пък.........според мен небрежнато е по-модерно.

# 54
  • Мнения: 113
Винаги си правя различен.Само ако случаят е по - официален, то тогава си правя еднакъв лак.

# 55
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Последният път като ходих на маникюр, маникюристката ви каза, че сега това било модерно. 

# 56
  • София
  • Мнения: 1 480
На краката- с френски или само с безцветен гланц. На ръцете не обичам лак, но ако все пак се наложи да се лакирам по някакъв повод- френски. Зная, че не е актуален, но друго не мога да възприема на себе си, прекалено крещящо ми се струва. И ноктите ми са винаги ниско изрязани.

# 57
  • Мнения: 1 063
Винаги съм с различен лак на ръцете и краката. Така ми харесва. Но предпочитам в една гама да бъдат все пак - например розов, но в различни нюанси на розово.

# 58
  • Мнения: 1 951
Винаги ми е еднакъв. Най-много бих допуснала на ръцете да съм с френски маникюр, а на краката с нещо друго.
[/quote
И аз така. Старомодна съм  Embarassed

# 59
  • Мнения: 19 290
аз харесвам различен лак на краката и ръцете.често на ноктите на краката си правя светъл фон с някакви цветчета и после на ръцете комбинирам с подходящи цветове.

# 60
  • Мнения: 1 234
Много рядко съм с различен.Не че не ми харесва,просто май съм малко старомодна в това отношение Rolling Eyes И за бельото съм така-обичам да е в един цвят Wink

# 61
  • Мнения: 3 830
Също слагам понякога различен лак на ръцете и краката. Дори го предпочитам да ми е различен, но не с голяма разлика в цветовете, защото става кичозно.

# 62
  • Мнения: 9 077
Дори не съм обръщала внимание дали ми е еднакъв или различен, аз обичам да ми е шарено - затова каквото ми е кеф, това слагам.

Общи условия

Активация на акаунт