От 6 месец каква каша да започна да давам на дъщеря си

  • 1 630
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Момичета каква каша да давам на дъщяря си препоръчаите ми някоя Grinning

# 1
  • Мнения: 153
На която и да е фирма, само че да е безмлечна и безглутенова

# 2
  • София
  • Мнения: 5 751
Аз харесвам кашите на Хумана и Милупа. Хип също не са лоши.
Аз съм давала тези:
Хумана - ябълкова безмлечна, градински плодове, банан, банан и череша, праскова и маракуя...
Милупа - ябълка и морков, банан, смесени плодове (с глутен е обаче), разни зърнени - оризова, царевица...
Хип - елда (безмлечна е), круша, ябълка с ванилия...

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз не виждам проблем след като детето е на 6м. да се дава млечна,още повече че са направени с подходящо за възраста мляко.
Габи най-много обича банановата на Humana , която е за след 4м.(няма глутен)

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Аз започнах преди 2м. с оризова каша на Милупа - препоръчвам ти я. Изобщо от тези каши съм най-доволна, не стават на бучки и без да спазваш точните пропорции при приготвяне

# 5
  • Мнения: 262
Оризовата, безмелчна на Milupa. Така можеш да си я правиш с кърмата или АМ което бебето пие.

# 6
  • Мнения: 676
Ориз и царевица на Фризокрем - супер е!

# 7
  • Мнения: 1 243
Момичета много ви благодаря за отговорите Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 936
аз съм давала млечни на Хумана,Хип  Peace не виждам какъв е проблема,за да бъде кашата безмлечна  Rolling Eyes започнах с бананова и след това въвеждах другите постепенно  Peace

# 9
  • Мнения: 7 947
Взимала съм абсолютно всички изброени и всичките бебока ги хапваше с апетит. Една подробност - когато взех българските ЗРЪНЧО - сина ми въобще не усети разлика и си я ядеше, но мама усети разликата - цената!!! JoyТака че, ако детенцето ти не е капризно - спокойно опитай със Зрънчо, много сполучливи и по-евтини са!

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз давах банановата на Хумана. Страхотна е Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
След 6-я месец може да е с глутен.
Аз давах Фризокрем,Нестле,Блевит,Слънчо.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 751
Оризовата, безмелчна на Milupa. Така можеш да си я правиш с кърмата или АМ което бебето пие.
това при условие, че реши първото захранване да е с каша, както аз избрах
но ако бебето вече хапва плодови или зеленчукови пюрета, може да му се даде поне по-вкусна каша

# 13
  • Мнения: 393
Единственото условие е да бъде безглутенова.  Peace На Милупа, на ХИП  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 209
аз лично от опит препоръчвам оризова безмлечна(ползвала съм най-ве4е на блевит, останалите ги докарвах на бу4ици), на по-късен етап- плодова безмле4на и безглутенова.

Общи условия

Активация на акаунт