Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DE

Въпросът ми е, дали лесно се привързвате към хората!
Аз се чувствам много смотана, когато пътищата ми се разделят с някого. После ми е мъчно много време.
 Crying or Very sad Давам ви пример: миналата седмица колежката ми напусна работа. Бяхме в много близки отношения. И сега не мога да приема факта, че я няма и ми е едно такова празно! С другите хора по същия начин!
Не може ли просто да не ми пука и да си продължа без да мисля много за другите. Все за някой ми е мъчно и тягостно!
Благодаря за вниманието. Олекна ми малко!
Цитирай

Варна

Много малко хора допускам до себе си, повечето държа на една ръка разстояние, така че са малко хората към които съм привързана, но за сметка на това ако ги изгубя ще ми е доста тежко!
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Не
На пръсти се броят хората към които съм привързана и са ми скъпи
Цитирай

София

Въпросът ми е, дали лесно се привързвате към хората!
Аз се чувствам много смотана, когато пътищата ми се разделят с някого. После ми е мъчно много време.
 Crying or Very sad Давам ви пример: миналата седмица колежката ми напусна работа. Бяхме в много близки отношения. И сега не мога да приема факта, че я няма и ми е едно такова празно! С другите хора по същия начин!
Не може ли просто да не ми пука и да си продължа без да мисля много за другите. Все за някой ми е мъчно и тягостно!
Благодаря за вниманието. Олекна ми малко!

Ох, и аз бях така, вече не ми е толкова мъчно. Но ми беше много криво преди, за колеги, приятелчета, заминаващи за дълго някъде, че и за бивши шефове понякога ми е мъчно ooooh!  Ама се научих да гледам по-философски на нещата и да не си ги слагам толкоз много хора на сърцето. Но те разбирам напълно Laughing
Цитирай

И аз съм същата като тебе.  Crying or Very sad Тъжа когато се разделям с някого, допускам хората много близо до себе си. Ето пример - научих, че приятелка от ученическите години напуска страната и с дни ми бе чоглаво за това /а не сме се виждали и чували повече от година с нея/ Все си мисля за загубени стари приятелства и ги предъвквам опитвайки се да намеря къде съм сгрешила ... Кофти ми е така, бих искала да гледам по-повърхностно на познанстявата и приятелствата си.
Цитирай

София

Лесно се привързвам, но и бързо ми минава, ако по една или друга причина пътищата ни се разделят. Малко съм непостоянна...
Цитирай

гр. Пловдив

Аз много обсебвам хората, към които съм привързана. Но повечето от тях са близки. Трудно бих изживяла да се разделя с някого, към когото съм пристрастена.
По принцип лесно се привързвам, ама гледам да се ограничавам.
Цитирай

Софее

Аз съм същата. Когато уволниха моя колежка ми стана много мъчно, дори като се прибрах след работа плаках, че вече няма да работя с нея. А сме работили заедно има-няма 3-4 месеца...просто много се привързах към нея.
Също наскоро наши семейни приятели напуснаха София и се прибраха в родния си град. Такъв рев му ударих Sad Познавахме се по-малко от година, но така бях свикнала да общуваме с тях, че като си заминаха ми стана едно такова пусто... Crying or Very sad
Цитирай

някъде в орбита...

По-скоро много трудно се привързвам, ако изобщо се привържа. Нещо ми куца май в това  Blush Но да си призная чесно, не страдам. Свикнала съм така, "и сам войнът е войн", а и си спестявам доста кофти емоции. Пък ако ми се събере повечко - нали го има форума  Laughing
Цитирай

София

Трудно се привързвам, а ако се разделя с някой приятел за по-дълго време, ми е кофти само в началото... след това свиквам. Не обичам да страдам, някак си  Rolling Eyes
Миналата година се разделих с близък, когото съм почти сигурна, че никога през живота си повече няма да видя. Ми...беше ми гадно, но за няколко часа.
Стига да зная, че всичко е наред със съответните хора, съм ОК.
Цитирай

Аз много обсебвам хората, към които съм привързана. Но повечето от тях са близки. Трудно бих изживяла да се разделя с някого, към когото съм пристрастена.
По принцип лесно се привързвам, ама гледам да се ограничавам.

И аз съм същата! Wink
Много чество обсебвам хората, които обичам!
Зная, че не е полезно, но е по-силно от мен ... Tired
Цитирай

София

Лесно се привързвам, но и бързо ми минава, ако по една или друга причина пътищата ни се разделят. Малко съм непостоянна...

с мен е същото Peace
Цитирай

Не. А и да се привържа, бързо ми минава.
Цитирай

И аз към някой хора се привързвам доста бързо и силно и след това ми е мъчно като трябва да се разделим.
Но няма как, не може човек да е постоянно с хората, които харесва. )
Пък и при днешните средства за комуникация. ))))Не е толкова трудно. )
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.