Пак за изневерите...

  • 3 981
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
. От както разбра жена му................Мислите ли че трябва да и кажа?Сега като чухте това какво мислите?............Дано Господ да ми прости за това което направих!
знае ли жената или не?Ако е имала само съмнения,нека си остане със съмненията.Ако вече знае,какво има още да и казваш?Или се чувстваш гузна?
Просто не е трябвало да допускаш такава връзка в живота си и сега да страдаш.
  Аз също бях страна в такава връзка.Доста умело го криеше от мен,защото беше от друг град.Веднъж случайно му намерих паспорта и видях че докато ме е омайвал се е оженил,че и дете му се бе родило....просто не е имал смелостта да ми го каже.Подлец!

# 31
Знаеше.........в началото и казал, след това той се опита да оправи нещата , когато тя започна да се изнервя и да вдига скандали, и мисля, че подозираше........ Ами незнам, може и заради гусна съвест, може и защото ме нарани толкова мног, незнам и аз какво да правя. Объркана съм страшно много и не мога да повярвам, че той постъпи по този начин. Нямаше да боли толкова много, ако не му вярвах........

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе мацки, защо вярвате на семейни мъже?!  ooooh! Ако са искали да започнат нов живот, да го бяха направили! Whistling Толкова пъти и аз съм слушала "не се разбираме и не я желая" или "пред развод съм"  Tired  Това са егоистични безгръбначни същества, опитващи се да постигнат нещо чрез лъжа и не ги интересува, че мамят 2 жени, важното е да си начешат крастата Sick На такива не трябва да им пускате докато не ви покажат съдебното решение за развод Crossing Arms Такъв подлец не бих погледнала ако ще да е последният мъж!... Малии, много се ядосах... ама много теми има от наивни момичета, излъгани от женени мъже  Confused Защо просто не кажат "кефиш ме, искам де те..., ама съм семеен"?! Close

# 33
  • Мнения: 688
Ранима,
не мога да разбера такива хора като теб, просто защото може би не е в моята натура такова деяние.  Twisted Evil
Както и да го погледна, все не мога да оправдая такава постъпка...Преди всичко ти си била наясно със семейното положение на този мъж.
Ето този факт сам по себе си те прави виновна. Защото ако згрешиш от незнание е простимо, но при все че знаеш - няма какво да те оневини.
Погледни реално, след като този мъж не е имал смелостта и достойнството първо да приключи с жена си (след като е искал) и едва тогава да започне търсенето на нов живот,
как може да мислиш че той е отговорен и подходящ за теб, няма ли след време да постъпи така и с теб зад гърба ти?
Не приемай тази моя критика като обвинение конкретно към теб, не те познавам а и не бих могла защото си анонимна (криеш се, но от кого...)
Нито аз нито който и да било човек може да те съди, но мисля че съвестта ще те гризе, защото виждам че се разкайваш.  Защото има и такива който рушат семейства и грам съвест нямат, дори не се смятат за виновни. Да - мъжете са виновни главно, но в такава постъпка все пак са замесени двама души и вината е по равно, няма по-малко и повече виновен, поне според мен.
Дано Господ да ти прости, но дали ти ще си простиш? newsm78

Излъгана,
Аз мислия че ти си преживяла това което преживяват жените на мъжете кръшкачи, нищо че от разказа ти излиза че си от другата страна де факто.
Според мен не носиш вина за чуждия грях, но мога да ти кажа че си облагодетелствана в тази ситуация. Я си представи че този беше предпочел да се ожени за теб и дете да имате.
Кога ли щеше да ти поднесе някаква такава пикантна история, а когато има и дете нещата не са само на "Сбогом" и край. Накратко отървала си се на време. Peace
Пожелавам ти да намериш истинския човек, който ще застане до теб в бъдеще и дано никога не ти се случват подобни проблеми и неприятни емоции.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 250
Вие всички да не сте се застраховали срещу изневяра, м? Ами ако на вас се случи да изневерите, бихте ли искали мъжа ви да узнае? Мислете така и ще се учудите колко малко бихте искали да знаете за тайния живот на половинката си. Peace и хайде сега да не вземете да се правите на светици, че на вас точно такова нещо не може да се случи.

# 35
  • Мнения: 688
Извинявай Inessa,
но нямаше как да не ти отговоря, засърбяха ме ръцете. Ми ти говориш за някакви необмислени постъпки, които човек не може да контролира. Извини ме но това ми прозвуча като: Ами ако ви се случи съвсем случайно да поискате да убиете човек?  Twisted Evil  #Cussing out
Мисля че човек е разумно същество и отговаря като такова за постъпките си и ако някой прави нещо такова то е защото умишлено иска да го направи, иначе нещо не се вмества в понятията за "човек" или пък е 'болен' от някакъв вид мания. Но тъй като никой кръшкач не се признава за болен - значи остава предположението че е загубил човешки лик. т.е. е пълен боклук  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 1 250
Ама вие верно се мислите за безгрешни. Въпрос на гледна точка. Аз мисля, че на всеки може да се случи, затова не е уместно да слагаме всички в графата кръшкачи, нали? А пък и въпросът беше дали бихме искали да узнаем. Аз не бих искала да знае ако сгреша, не искам и за него да знам.
П.П Сравнението с убийството беше неуместно, цвета пиле.

# 37
  • Мнения: 236
Аз конкретно на въпроса: ако е еднократна забежка, ей така, за тръпката не искам да научавам. За любовница или системни забежки - искам да разбера възможно най-бързо, за да си плюя на краченцата.

# 38
  • Мнения: 1 072
 newsm08

Аз явно ще съм първата с такъв отговор,........

Пу втората...... Mr. Green

........защото работата на съпруга ми изисква дълги отсъствия от вкъщи ...........................

на същия хал съм, разбирам те. Усещам любовта на мъжа си с всеки sms, който ми праща вечер. И не помня от кога не сме се карали..............


Ще повърна  Sick
Разбиранията ми за семейство не съвпадат с подобни извращения Stop


Винаги ли повръщаш като видиш нещо неразбираемо за теб? Никол, да не си бременна? newsm08

# 39
  • Мнения: 46 488
Не съм, ама аз и докато бях бременна не повръщах, та не е фактор  Mr. Green

Не знам дали стана ясно, но да си кажа "повръща" ми се от многоженството ...

# 40
  • Мнения: 1 336
Вие всички да не сте се застраховали срещу изневяра, м? Ами ако на вас се случи да изневерите, бихте ли искали мъжа ви да узнае? Мислете така и ще се учудите колко малко бихте искали да знаете за тайния живот на половинката си. Peace и хайде сега да не вземете да се правите на светици, че на вас точно такова нещо не може да се случи.
Peace точно това си мислех, ако си от другата страна и ти си изневерил, би ли искал половинката да разбере  newsm78  и никога не казвайте "никога не може да ми се случи", нагледах се последната година на подобни неща  Wink Никой не е застрахован, на някои им се случва и след 20 години семеен живот!
По въпроса - ако е било еднократно не искам да знам, защото знам как ще реагирам, а не мога да причиня това на сина си, той има нужда точно от този баща  Laughing Ако нямахме деца щях да искам всичко да знам  Wink
Ако аз го направя, ще се постарая съпруга ми никога да не разбира, първо защото страшно ще го нараня, а той не го заслужава, второ дори и да останем заедно никога няма да имам доверието му, а за мен това е много важно!

# 41
  • Мнения: 688
Ама какви сте ми всички... харесва ви да живеете в заблуда, ами живейте, само дано не се отнасяте така и към други неща:
Защо да научавате че някой ви надува сметките за парно - докато си пълни сметките в чуждите банки с вашите пари?
Защо да научавате, че продавача може да ви излъже в рестото или кг. на стоката и да ви краде най-нагло докато ви се усмихва приветливо?
Защо да разбирате че детето ви взима наркотици (не дай Боже), та нали така ще си навлечете главоболия и без това досега му имате пълно доверие, хайде да не си разваляте спокойствието? .....
И още много други защо? Извинете, но така ли се чувствате щастливи и пълноценни, като признаете безсилието и безразличието си? За мен живота е борба, престана ли да се интересувам от това що за хора има около мен - да знаете че ще бъда поне на 2 метра под земята.

# 42
  • Мнения: 1 072
Цвети, пиленце малко, много си надъхана. Разкажи своята история, дете. Ние ще те разберем.  spoko

Всички изпитали дивото щастие от разобличаване на съпружеска връзка, да вдигнат ръка. Бе що не свиркате, че в ДиС е толкова забавно?

# 43
  • Мнения: 1 425
Ако е било инцидентно - по-добре е другия да не знае. И на мен доста смешно ми звучи - "така се случи" все едно спънах се и паднах върху нея пък тя беше гола. Тъпо някак си, но явно на някои хора им се случва. На мен досега не ми се е  случвало да спя с някой "случайно". Ако е редовно - другия трябва да е голям глупак за да не се усети. А глупаците и щраусите със заровени в земята глави си заслужават съдбата.

# 44
  • Мнения: 688
Цвети, пиленце малко, много си надъхана. Разкажи своята история, дете. Ние ще те разберем.  spoko

Нито имам намерение да разказвам живота си на непознати, нито пък мисля че някой го интересува. Но ако тази тема е формирана за "индивидуален монолог" - всеки си описва проблемите или се жалва и изобщо не чете "историите" на другите, то тогава има ли смисъл някой да изкаже собствено мнение. Подобни теми ми заприличват на онези тримата от бившото НЛО, ако си ги спомняте  Laughing
А аз през цялото време говорех за научаване на истината, а това дали ще си щастлив от нея или нещастен си е въпрос на лично виждане и емоцоналност. Но държа да отбележа че не е невъзможно да има някои:
изпитали дивото щастие от разобличаване на съпружеска връзка
Хора всякакви и реакции също толкова  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт