Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Татковци, моля!
Какво у жените ви би убило страстта ви към тях поне за малко, ако не и за дълго?

Питам понеже като ни завърти ежедневието и забравяме какви сме били, та дори и си мислим, че сме си все същите. То е като с чуждите езици - докато практикуваш добре един език и се занимаваш основно с него - знаеш го перфектно. Спреш ли да го практикуваш или започнеш ли да се занимаваш предомно с друго - мислиш си, че още знаеш езика перфектноно един ден се налага да преведеш нещо и хоп - изненада! Изпозабравил си всичко и трябва да опресняваш знанията... Същото е с жените след раждането , а и с течение на времето. Мислим си, че сме все така привлекателни , а не забелязваме кога сме изпуснали влака и сме се превърнали в лелки...

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 20:56 от P-r-o-l-e-t

# 1
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.

# 2
Не съм мъж,но съм сигурна,че най-големият страстоубиец за всеки мъж е лошата хигиена,немарливия и неподдържан външен вид и не дай боже косми по крака,ръце и други места.
Аз съм мъж и мога да ти кажа че бъркаш.

# 3
Със сигурност не бъркам.Ти явно имаш малко по-пикантен вкус. Laughing

# 4
Ами според доста хора съм по-скоро претенциозен. Но не към външността. Wink
А има и къде къде по-"всеядни" мъже от мен по отношение на жените.
Хора разни.

# 5
  • някъде в орбита...

ОК.... Е ся ми стана любопитно  Laughing

# 6
И аз не съм мъж..
мога да кажа, че има мъже който се възбуждат от окосмението по-краката( познавам такива).
Според мен има доста различни мъже с различне вкусове, които ги възбуждат и отблъскват различни неща - все пак всеки е индивидуален нали.

# 7
  • София
аз пък познавам мъже ,които предпочитат другите части окосмени,а за себе си мога да кажа,че не си обезкосмявам ръцете и никой от мъжете не е бил отблъснат. Simple Smile

# 8
Извинете, но не съм чула за мъж, който да го възбуждат косми по краката..ако има такъв, то сигурно има някакъв психически проблем или/което е по-вероятно/ причината е, че иска да бъде сигурен, че никой друг няма да погледне жена му. Познавам един, който е от втория вид  Crazy

# 9
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms
Пак ще си я налюбя (като животно  Twisted Evil)

# 10
Аз да поясня: не съм казвал че космите ме възбуждат Simple Smile Ама не ми пречат и не биха ме спрели изобщо ако съм се разпалил Wink т.е. изобщо не се ми страстоубийки.
Всъщност на краката, ръцете и подмишниците е по-добре да няма, но при някой жени епилирането на ръцете е по-скоро излишно според мен. Ако са мънички и светли - няма смисъл. На интимната област даже ми изглежда по-естествено ако си има (е стига да не е някоя джунгла  Laughing).
А иначе - хубавия кон и скъсан лош чул си личи (не че сравнявам жените с коне, ама такъв е лафа). Аз като си я обичкам мацката - ще си я обичкам навсякъде, па коще потна и мръсна да е. Е предпочитам да е нагласена и да я изкъпя, ама ако попаднем на някой необитаем остров - какво ще и кажа - ми не си епилирана - затва никакъв секс Crossing Arms

hahaha успокой страстите...май много се развълнува  Mr. Green

# 11

hahaha успокой страстите...май много се развълнува  Mr. Green

Прав е, човещинка е.

# 12
  • София
Потвърждавам. И разказвам скорошна случка, разказана ми от близък приятел. Та, момчето хвана половинката си в изневяра. И познайте какво го било навело на мисълта, че има друг? "Ами тя нещо напоследък започна много редовно да се бръсне и да се гласи"  Shocked Казвам - "добре де, тя досега небръсната и смотана ли ходеше Shocked" И той - "ми не чак мърлява, ама не се поддържаше чак толкова редовно". Щях да падна просто...А той си я обича и много страда от изневярата й. Очевидно космите не са му пречели, даже хич Crazy
Дали да не го пробвам моя мъж, дали ще ме уважи с двуседмичен космарлак по краката Sick hahaha

# 13
Една умничка добре изглеждаща изкъпана чужда жена може за секунди да ме направи на желязо!!!
Чак започнах да си представям.....

А за космите дето споменавате, косми може да има само на едно определено място, те не ми пречат!!!

# 14
А за космите дето споменавате, косми може да има само на едно определено място, те не ми пречат!!!

На главата, нали?    Twisted Evil

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт