Момcheтата по-трудни?

  • 1 166
  • 24
  •   1
Отговори
Какво мислите за твърдението,che момcheнцата се гледат по-трудно от  момиcheнцата?
Моят 2 месеца и половина бебо мира не ми дава.Спането му е веcheрта около 22.00 до към 1.00. Хранене chas два.Спи от polovin do 1 chas.I taka do 8.00 h.сутринта.През деня дума да не става за спане.Постоянно кърмене-понякога подремва.Дори в момента буshува в ръцете ми момcheто.

# 1
  • Мнения: 215
Не съм съгласна . Всички бебенца около мен показват точно обратното - момченцата са много спокойни бебета , за разлика от девойките .
Всичко си е до детето .

# 2
  • Мнения: 2 616
Абе я стига. Не се втелявай и да вярваш на глупости. Какво му е по-трудното точно? Бабешки простотии, да изкажат мнение бабушкерите, чудят се каква поредна простотия да изръсят. Всичко си е до детенце. Момченцата малко по-бавничко схващат някои неща, ама какво пък, да са ни живи и здрави.

# 3
  • Мнения: 264
имам и момиченце и момченце и трябва да кажа, че каката беше кротко бебе, ама брат й бие всички рекорди - той е най-засмяното и кротко, добро и слънчево бебе. Така че всичко е дрън-дрън.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 19 294
всичко зависи от бебето.това са бабини деветини.

# 5
  • Мнения: 5 401
всичко зависи от бебето.това са бабини деветини.

Мдаа, точно!

# 6
  • Мнения: 3 205
Това не е вярно. Само ще кажа, че ако и второто е като първото, няма да разбера, че деца съм гледала.

# 7
  • Мнения: 373
Аз имам момче на 6г.и момиче на 25 дена. Баткото беше нмого ревлив. Малката сега плаче по-малко, но пък и за веднага й запушвам устата като й давам да суче. Все пак с  баткото като първо дете  бях много притеснена , докато сега гледам на нещата много по-спокойно. Иначе съм чувала че момчетата повече страдат от колики ( ами като се замислиш жените повече издържат на болка).

# 8
  • Мнения: 344
Всяко бебе е различно.Има и кротки и палави независимо какъв пол са.Аз имам момиченце.Тя е много дива. Simple SmileАма какво толкова.

# 9
  • Мнения: 1 896
Това е една от бабините деветини, които ме дразнят най-много. Едва ли не да отгледаш мъж е някакъв подвиг чутовен, а ний жените се самоотглеждаме спонтанно като Маугли, щото от нас и без това кой знае какво не се очаква.
Не мога да реша дали тази бабина приказка е повече антиженска или повече антимъжка, ама не е в интерес нито на едните, нито на другите.
Имам момче, което е супер кротко и добричко, гледано без проблеми, чакам момиченце сега. Не казвам, че момчетата и момичетата са еднакви, но това че едните се гледат трудно а другите лесно е много неприятна заблуда.

# 10
  • Мнения: 8 242
Не знам дали е вярно, ама за мойто диване е.. Откак се е родил е бяс и половина, не му спира гъзето за миг  ooooh!
Но това си е до характер - аз съм била същата щуротия, та няма на кой да се метне  Crazy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, Базилиск, вчера комшийката се качва до горе да иска на другата комшийка поне една пържена рибка за внучето си, понеже му замирисало, " а е момченце, да не му стане нещо"  Shocked
Ми на момиченцата не им ли се яде и какво точно му става на момченцето?  ooooh!

# 12
  • Мнения: 6 029
при мен е вярно. дъщеря ми беше бебе за пример... а този е ревльо.. не обича да спи, най обича да си мрънка и да реве....

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Ми на момиченцата не им ли се яде и какво точно му става на момченцето?  ooooh!
Как какво?! Shocked Ами ако след петдесет години не му стане оная работа - ясно е, че рибката (липсата й) ще е виновна!
Базилиск ме зарадва с писанието си, както винаги. Спонтанно самоотглеждане, хъхъ.

# 14
  • Мнения: 4 242
И двамата са ми много кротки, дай Боже и третото да е Grinning Баткото чак сега ми къса нервите но това си е пубертет, нормално  Wink
А за хапването, дето на момчето ще му падне чурката (от къде ли  Mr. Green), тъй и на бременна или кърмачка ако им се прияде нещо едната губи бебето а на другата и спира кърмата, що за тъпи и жестоки поверия  Crossing Arms 

Общи условия

Активация на акаунт