Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Невероятно, не мога да повярвам!!!!
Аз съм работеща майка на близнаци, оставила съм ги  на 5м. и съм започнала работа. Майка ми ползва майчинството и ги гледа. Дотук нищо интересно,  докато някой не се разболее. Едното детенце беше болно и аз си взех болнични, защото грижите бяха денонощни. Днес ми казаха от НОИ, че не могат да ми платят болничния лист за гледане на дете. Някой вече е обезщетен за гледането на децата ми. А ако децата трябваше да бъдат разделени при влизане в болница или нещо подобно, кой ще гледа другото дете-  Без обезщетение.
Това не е нормално!!!
Мисля да предизвикам общественото мнение,това е поредната дискриминация към близнаците и техните семейства. 
e-mail:  katerova@hotmail.com
Цитирай

Варна

Не е само това,когато се разболее едното дете,почти никога второто не се разболява едновременно с него а поне 3-4 след това а личния лекар казва че ми се полага болничен за 7 дни само,а на мен ми отиват поне 15 дни и какво правим тогава-неплатен отпуск.
Цитирай

Sofia

лелеееееееее... да не се заканвам .... ама няма да се върна на работа! Голяма тъпотия е това  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
не стига, че бавят болничните и майчинството с месеци а тогава ни трябват най-много пари, ами не изплащали болничен, щото имало кой да се грижи за детенцето... тия не са с всичкия си  #2gunfire
Цитирай
Разбирам го много добре.Вече трета година съм в къщи,децата са на ясла,но не ме вземат на работа,защото щели да боледуват и аз да искам болнични.
Цитирай

Варна

точно по тази причина работя в фирмата на баща ми,другаде нямаше да ме вземат
Цитирай

Пазарджик

и аз съм така.Децата ми навършиха 3 годинки и са на детска градина но никой не ме иска на работа само заради тези болнични.Това е голяма щуротия-питам се ние тогава какво да правим?
Цитирай

София, Младост 4

Това е един от проблемите които се обсъждаха на кръглата маса за близнаците. Надяваме се да има някакво развитие по въпроса.
Цитирай
така ли стоят нещата на мен ми предстой връщане на работа та това са пълни глупости
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.