Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

От Стара Загора съм и скоро мисля да ходя на покупки за бебчо в Пловдив.Ще си търся по специално бебешка количка.Тук при нас няма нищо свястно ooooh!.Спряла съм се на Хаук,Джордани или Кангаро.
Пловдивски мами,моля ви помагайте!
Цитирай

Home, Sweet Home...and home is where the heart is

И аз съм от Зарата, но живея в Пловдив.Препоръчвам ти Да идеш в Хиполенд(до Метро) там са и по-евтини.Също голям избор има и във Вис Виталис.
Цитирай

И аз съм от Зарата, но живея в Пловдив.Препоръчвам ти Да идеш в Хиполенд(до Метро) там са и по-евтини.Също голям избор има и във Вис Виталис.

Peace

Да допълня само, че и Пег Перего са много добри. Магаzинът им е до пеШеходния мост.
Цитирай

Ок!Но как да стигна до Метро?Близо ли е до магистралата от която влизаме?А Вис Виталис до колкото разбрах и той е до Метро. newsm78
Цитирай

Ами и zа двата магаzина (особено zа Метро), който и да питате, Ще ви каже пътя. Лесни zа намиране.  Peace
Цитирай

Пловдив

най-лесно е, като влизаш в Пловдив от първия изход на магистралата (но не през Войводиново, т.е след като слезеш от магистралата, не завиваш към Войводиново, а продължаваш направо по околовръстното), караш само направо, докато стигнеш бензиностанция ОМВ. точно след нея има кръстовище, завиваш надясно и след около 100-200 м от лявата ти страна е Вис Виталис, на партерния етаж на една жълта голяма сграда, на която мисля, че има надпис Хотел Кендрос. има и паркинг пред магазина. За Метро, като излезеш от паркинга на Виталис, завиваш надясно и се връщаш на кръстовището с ОМВ, там си първо наляво и на следващия светофар (той е много близо) - надясно, стигаш до кръгово движение, колело и от дясната ти страна е Метро, а отстрани на Метро е Хиполенд. За Хоук - магазин, в който има техни колички, има близо до х-л лайпциг, на улицата от Лайпциг към бул. Васил Априлов, но малко ми е трудно да ти обясня как да стигнете дотам, така че питайте някой. Успех с количките!
Цитирай

cleare, евала.  Peace

Супер си го обяснила. Тва ако трябваШе да го напиШа аz, никой нямаШе да ме раzбере.  35
Цитирай

София

Срещу хотел Санкт Петербург (малко по-надолу посока Зах.Фабрика) има един голям магазин с много голям избор на колички, но не знма как се казва. Също и на улица П.Д.Петков има един, малко преди ул.Богомил, там също съм виждала доста колички, но и неговото име не знам.
Цитирай

Пловдив

А някой знае ли къде точно има колички на Джордани, защото на вид в Интернет ми харесват, но няма инфо колко тежат, пък и не ми се купува количка, без да съм я видяла на живо и да съм пробвала как върви.
Цитирай

Пловдив

А някой знае ли къде точно има колички на Джордани, защото на вид в Интернет ми харесват, но няма инфо колко тежат, пък и не ми се купува количка, без да съм я видяла на живо и да съм пробвала как върви.
Има в м-н Пинокио близо до х-л Санкт Петербург.
Цитирай

Във Вис Виталис наистина има доста колички,но предимно на Chipolino и Baby Max.В Хиполенд има по-голямо разнообразие,нашата количка я взехме от там.
Цитирай

СТАРА ЗАГОРА

в Хиполенд какви марки има?Аз също съм от Зарата и да знам дали си струва да пътуявам
Цитирай

Ами Хиполенд имат сайт. Там сигурно има и моделите на количките. Пробвай. Иначе аz там гледах с приятелката ми една хаук.

www.hippoland.net
Цитирай

Пловдив

Chipolino има със сигурност, но ако искаш тази марка, по-добре иди в склада на вносителя Макском на Кукленско шосе, срещу Митницата.
Цитирай

на пистата

вчера от хиполенд си взехме кангаро ексес на промоция 339лв много е хубава,има и на грако и на чиполино,другите просто не ги разгледах иначе имаше много колички,във вис виталис гредахме,но там имаше куини,макси коси и на чиполино само.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.